Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zlato???


Nouro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

xzajic - souhlas
ono kdyby nezůstaval tak silný dolar, tak je zlato taky jinde
Přitom USA řeší situaci jenom velkými deficity a možná kdyby měli stejný reálný rating jako některé jiné evropské země, tak si půjčují taky za vyšší úrok a tím pádem by na tom byli hůře.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Jo jo, Bernanke měl tiskovku ;) Když FED ohlašuje změny, je lepší cenné kovy nedržet, pokud tedy člověk není dlouhodobý investor, nebo pokud nemá smysl pro dobrodružství :) Jinak v mém hledáčku je spíš než zlato stříbro (SLV), před pár dny jsem chtěl jít long, pak mi ale cena utekla, tak jsem se na to vykašlal, a teď váhám...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Po dlouhé domě něčím přispěji. je tu někdo kdo zobchodoval 16.5.2012 odraz ceny? Obchoduju za pomocí jen S/R a obzvlášť na tento pokles do zóny kolem ceny 1540 jsem se těšil hodně dlouho. Jinak poprví sem podržel obchod přes noc a vyplatilo se. TP nastaven na cenu 1576 kde jsem měl další důležitou zónu... Zajímavé je, že to byl můj první obchod se zlatem... Zisk 36% celkové hodnoty ůčtu což je krásné... MM byl dodržen.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

xzajic: dneska se mi trhy docela nelíbí, takže si ještě počkám.. Nějak v poledne to šlo do oblastí se kterýma jsem nepočítal. Teď jen počkám na cenový pattern 1-2-3 a pak do toho kdyžtak vlítnu :).

Ještě dodatek: tento pattern spíš neobchoduji, ale teď sem si na něj hned vzpoměl :). Samozřejmě pokud se nepletu tak v delším TF by to možná šlo brát jako dvojté dno. I když ta jediná svíčka která mně lehce přesáhla support uzavřelo hodně nad, takže to jako dvojté dno spíše nevidím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Opce pořádně nevím jak fungují. :) Mám v plánu se to naučit... Já obchoduji vše přes MT4. Většinou obchoduji indexy, nějaký páry a výjemečně stříbro, zlato, ropu.. :) Jak jsem tušil, tak se cena zastavila na 1560. :) Teď bych se toho určitě zbavoval nebo nastavil trailing stop. Podle mě je to teď nevyzpytatelný :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jestli můžu malý fundamentální postřeh - momentálně se mi situace jeví tak, že trhy budou dost divoké do té doby, než Řecko odejde - nebo bude odejito - z eurozóny. U zlata bych ale spíš očekával pokračování downtrendu, protože jak oslabuje euro, posiluje dolar, což (často) tlačí dolů cenu zlata. Ale ruku do ohně za to nedám, nejsem guru :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...