Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nevím jestli je to dobrá zpráva, ale právě zafungoval solidně Sencorův tunel u IBFX. Zkoušel jsem něco na demu a všiml jsem si že na live grafu se cena přestala hýbat (aktuální rozdíl byl asi 20 pips). Protože na live jsem měl otevřenou pozici, upravil jsem PT podle dema a graf live restartoval. Povedlo se, a 20 pips bylo doma. Pokud to takhle bude pokračovat, všichni k IBFX. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli někdo namá zkušenosti s brokerem, který je vhodný na obchodovaní zpráv.Mám live učet u CMS, ale u tohoto typu obchodování se na ně nedá zrovna spolehnout.Na platformě nezaleží, jde mě o to abych mohl zadat objednávku i těsně před vyhlášením za rozumnou cenu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to markon

no VTčko sem už docela dlouho restartovat nemusel a od tej doby co vyšla nová verze sem neviděl žlutej piškot:).Akorát sem postupem času zanevřel na všechny indikátory a už obchoduju jenom zprávy, ale CMS na tohle není asi ta správná volba.Kolikrát před vyhlášením je možno zadat objednavku až od 40 pips nad, pod aktuální cenou, někdy to nejde vůbec a volba, že musim zadat příkazy 15 minut před vyhlašením se mě zrovna moc nelíbí.Prostě jde mě o to, jestli nemá někdo vyzkoušenýho někoho(z live obchodování), kdo se na tenhle typ obchodování hodí a nevadí mu, neblokuje objednávky a má rozumnej spread i během zpráv, ptž je docela zbytečný, když vám ztěžuje obchodování ještě broker.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bodaj by si mal pravdu. Ale dnes uplynie už druhý nimi určený termín s ich oficiálnej stránky, keď mali začať otvárať live účty po zmene serverov. Nehovoriac o dlhodobej nedostupnosti podpory a nemožnosti vybrať si peniaze, o ktorých píšu ich klienti. A to teda sledujem pozorne, lebo som tam pôvodne chcel otvoriť live účet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...