Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kukni tu:
www.financnik.cz/forum/read.php?13,1552,92152,page=69#msg-92152
potom pozri kritéria na výber brokera
www.fxstreet.com/brokers/criteria/
potom pozri ratingi napr.
www.bestonlineforexbrokers.com/Top-Rated-Online-Forex-Brokers.html
nájdi si nejaké užívateľské review napr.
www.forexpeacearmy.com/public/forex_broker_reviews

a potom tam pošli prachy a uvidíš.
Ja teraz tiež vyberám brokera po odchode z forex.com a je to riadna zábava. ;) Dnes som dočítal 130 stranový thread o aleccohfx a skúsim asi ich.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No ako som to ja pochopil s tým allecohfx.
Fungujú pod nejakou švajčiarskou reguláciou(uvedené na ich webe). Od 1.2.2008 by mali mať aj americkú "pobočku" s reguláciou NFA a budú zrejme vystupovať ako holding.
Švajčiar do švajčiarského allecoh posiela prachy rovno. Nie cez Libanon.
Amík bude posielať prachy do amerického allecoh tiež rovno. My ostatní ce Libanonskú banku na segregované účty v švajc. banke. (resp. v americkej, podľa toho čo zvolíš).
Ako dôvod uvádza CEO allecohu, že on je Libanončan a verí libanonským zákonom proti praniu špinavých peňazí viac ako švajčiarskym a americkým. Týmto postupom podľa neho je vykonaná dvojitá kontrola jednak teda libanoncami a jednak švajč. resp. amer. bankou. Či tomu dôverujete, alebo nie je samozrejme na Vás. ;) :S
Samotný tvoj účet v švajč. resp. americkej banke je podľa jeho slov defacto nimi nevybrateľný. Resp. uvádza CEO, že ak by teda allecoh kľakol, nemôžu kľaknúť klientské účty. Zase si z toho môžete vytvoriť len svoj názor.
Viac detailov nájdete na
www.forex-tsd.com/commercial-trading-systems-indicators/6481-first-200-pips-me-rest-we-will-share-130.html
zhruba od strany 70.
Až budete mať nejaké ďalšie info, privítam.
P.S. Majú zastavené otváranie live účtov do 1.2. Jednak, že menia servre a jednak qôli otváraniu tej amíckej pobočky.
Možno tu už 1.2.2008 nebudú. :D
To posledné bol dúfam len žart.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja som u CIKomodity asi 4 mesiace a poviem vám, že bola pohoda až na gumový spread pri správach. Ako prešli pod forex.com asi dva týždne úplná krása - žiadna guma ani pri správach!!! A potom sa to začalo...tzv.fraktálne ceny=zvýšenie spreadu o 50-100%!!!!! Takže u nich čoskoro končím, kým si nenájdem brokera s MT4. Mám demá od viacerých, lenže reál môže byť úplne iný, takže budem rád ak niekto s live skúsenosťami a MT4 napíše. Uvažujem o Alpari, Aleccoh. Ešte môj problém je jazyk, tak neviem čo s tým.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...