Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

MN

Mam live ucet u Crown, ale ...
Chcem sa Ta opytat, ake mas u nich skusenosti s plnenim prikazov ? Ked som testoval ich demo, tak sa mi podarilo spravit neuveritelny vysledok, t.j. zo 7.000,- USD som za 4,5 hod spravil cca 110.000,-USD ( to nie je preklep, fakt som to spravil ) a samo, ze som sa nevedel dockat, kedy k nim dorazia peniaze a budem most obchodovat live.
Vravel som si, ze keby to frcalo aspon na 20% ako na na deme ( co by mohlo byt realne ) tak by to bolo super.
Prax vsak ukazala najslabsie miesto tohto brookera, t.j. exekucia prikazu bola spravidla vacsia ako 30 sec. a to uz cena bola niekde inde ako som chcel. Stavalo sa tiez, ze mi platforma ponukala cenu ( samozrejme v moj neprospech ) na ktoru sa kurz vobec nedostal ( mam aj nejake foto tychto pripadov ).
Ked som sa ich pytal cim to je, tak to zdovodnovali oneskorenim na nete, ale to je absolutna blbost, kedze nikde inde taketo obrovske oneskorenie neexistuje ( nejednalo sa o spravy, ale o bezny priebeh trhu).
Poslal som k nim len 300 USD (na skusku ), ale prilis velku doveru vo mne nevzbudzuju. Jedine co im funguje spolahlivo ( aspon podla mojich skusenosti) su entry, SL a TP. Osobne sa mi nestalo, ze by nejaky nebol zrealizovany, aj ked obcas to trocha trvalo ... S gumenym spreadom som sa u nich tiez nikdy nestretol.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

BigBull

1 pip beru, když se nepotvrdí předpoklad. Průměr je cca 10-15p (i 280 p). Denně udělám tak 4-15 obchodů - cca na jeden lot tak 25-50 pipsů. Závisí to pouze na rozkolísanosti trhu, volalitě a stavu mé mysli. V obchodě zůstávám 1 minutu-3 dny(třeba).

Miki01 - já zase nejsem tak šílený scalper. Někde jsem již psal, že spíše jedu mimo data. Na demu asi není problém zdvojnásobit účet, reál je o něčem jiném (stále stejná písnička). Já si vždy stavím PT (různé vzdálenosti - podle průběhu dne). A pak nemám problém (pokud si ho nechci dělat zbytečným teskněním, kolik bysem vydělal, kdybych PT nestanovil a zavíral vše ručně).
Dobrou noc (nejsem noční pták).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MN:

Metodu si odhadol dobre, islo o skalpovanie so ziskom 1 az 5 pips na obchod. Na deme sa mi darilo dosahovat 10 nasobok uctu opakovane a to bez problemov za par hodin. Vyuzival so ich "rozkmit" vzhladom na spread ostatnych brokrov a obchodoval som vzdy kludny par mimo sprav. Keby nebolo to ich sialene oneskorenie, tak by nebol ziadny problem dosiahnut podobne vysledky aj na live.
Zaujima ma vsak, to co som sa pytal v predchadzajucom prispevku a na co si mi neodpovedal -> ako rychlo Ti plnia prikazy, ked kupujes/predavas za market.
Prave testujem jednu metodu na entry, ktora by sa u nich dala uspesne obchodovat, vzhladom na spread 1pip ( samozrejme ak testy dopadnu dobre ), ale ...
Mam obavy poslat k nim nejaku vacsiu ciastku. Zhruba pred mesiacom som sem daval odkazy na ine fora, kde padali dost tvrde slova na ich adresu. No a moje skusenosti s nimi ma tiez nenadchli aj ked ten 1 pip je stale lakavy ...

tawa:
Trocha pravdy mozno mas, ale nemusi to byt celkom tak. Napr. Crown si nizky spread vyrovnava tym, ze kurz vzdy lieta v ramci spradu ostatnych brokerov a tym si mozu "doma" parovat obchody. Ked im to nestaci tak to kludne pustia aj par pips mimo tohto pasma. Je to v podstate nieco podobne ako ked IBFX natiahne spread a povymeta entry a SL. Takze so skalpovanim by nemuseli mat az taky problem. O co im v skutocnosti ide, to vedia len oni ...
Este jedna poznamka, neviem preco sa na skalpovanie vo vseobecnosti pozera ako na nieco zle a nekorektne ?

All
Ak by niekto nahodou poznal nejakeho brokera, ktory ma nizky spread a normalne "odozvy", budem vdacny za info.
Nieco sa mi podarilo aj najst, ale pociatocny vklad chcu 50.000,- USD a udajne umoznuju aj skalpovat. Keby sa dal zriadit ucet pod 20.000,-USD, tak nevaham ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

herman:
Vdaka, mrknem na to, zda sa to celkom zaujimave ... Nevies nahodou ako su na tom so spreadom ?

radovan65:
Asi Ta nepotesim, bolo to pre mna nezaujimave, tak som si to neukladal ... Myslim vsak, ze zaujem o trhy vzrasta, tak sa budu casom asi zlepsovt aj podmienky u brokerov. Inak, drzim Ti palce, hlavne tvojmu netradicnemu pristupu.
Tiez rad robim veci inak ako ostatni. Nieco podobne ako Ty som tiez skusal a vycistilo mi to ucet, hoci som asi 2 mesiace zarabal, nastastie len na deme. Dufam ze budes mat viac stastia ...

All:
IBFX si zas kludne natahuje spread pri kazdom prieraze min alebo max aj naprik tomu, ze sa na trhu nic dolezite nedeje ... Hlavne ze lakaju klientelu na 3pips na GBP/USD, co sa im dari dosahovat len obcas.

MN:
Este jedna otazka, skusal si uz prevod od Crown domov ? Ak ano, ake mas skusenosti ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...