Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

MN:
Oneskorenie som mal, res. mam cca 30 sec. a viac ( nie 30min ) od zadania prikazu po exekuciu. Pre moju strategiu je to strasne vela, kedze islo o skalpovanie a cena za ten cas uleti niekde inde. Velmi casto sa stava ( takmer pravidelne ), ze mi je ponukana ina cena ako je skutocny aktualny kurz. Rozdiel byva 2 az 5 pips co je absolutne nekorektne, hoci kurz stoji na jednom mieste a pokusam sa to zobchodovat aj 5x a vzdy neuspesne ( teda vzdy mi to ponuka inu cenu ako je kurz).
Spravy neobchodujem, vyhovoval mi kludny trh, "poskakujuci" hore / dole o par pips. Vdacny bol na tuto strategiu napr. par USD/CAD.

herman:
Este raz vdaka ... Ak nahodou narazis este na nieco podobne, daj mi prosim vediet. S ECN zatial skusenosti nemam, tak si to budem musiet dokladnejsie pozriet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Miki01>> bohuzel proc scalpovani drtiva vetsina brokera vidi jako svoje zlo, to ti presne nedokazu odpovedet, ale bohuzel je tomu tak...

jinak kdysi jsem se o brokery s extremne nizkymi spready zajimal, ale bez jakychkoliv blizsich zkusenosti, akorat mi zustal nekde zasity mensi seznam...

www.efxgroup.com/
www.coesfx.com/
www.interactivebrokers.co.uk/
fxtrade.oanda.com/
www.hotspotfx.com/
www.dukascopy.com/
www.gaincapital.com/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na scalpování by měly být vhodní (nemám odzkoušeno) ECN brokeři, už jsem v tomto vlákně o nich pár příspěvků psal. S čím se dá asi dobře začít je MB Trading (vklad pouze $250), zkoušel jsem demo, dost často je spread pouze 1 pip na majors, není vzácná ani nula. Nevýhoda u těchto brokerů je, že jejich platformy většinou ani zdaleka nedosahují kvalit MT nebo VT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Premyslim o live uctu ale:

kazdej den proctu caa 200 stran na foru stare nove dotazy a vzdy kdys us mam skoro vybrano a vypada nejaky broker dobre najednou spousta stiznosti nebo negativa.

Proste nenasel sem zatim toho sveho)))

tim bych se chtel zeptat otrlejch obchodniku volfa nebo sida i jinych kteri dlouho obchoduji live koho by mi doporucili
nebo kdo se jim zda fer

diki :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

avatar:
moc se mi líbilo, co tu o ideálním brokerovi řekl R65, cituji:

to je jako verna krasna chytra zena, s dokonalou postavou, venem a kladnym vztahem k pivu a tvym kamaradkam :-)

Ideální není asi nikdo. Pokud mohu říct svoji zkušenost, pak záleží trochu na tom, jak obchoduješ. Pokud chceš obchodovat převážně zprávy, pak si nevybírej brokera, kterému padá platforma během zpráv (moje zkušenost je špatná s CMS, poslední dobou nedoporučuji ani IBFX). Pokud obchoduješ pozičně, je to skoro jedno, pak bych preferoval spolehlivost a nízký spread. S MIG mám dobrou zkušenost, dá se i na zprávy. Rychlost plnění je tak 20 s, prý se má zlepšit. Pokud chceš automatizovat obchodování, pak použij brokera s MT4.
S jinými firmami mám zkušenost jen demo. Spacevision - nedoporučuji, pomalá data. SBFX-COESfx nedoporučuji, při zprávách velký spread a jeho nevyzpytatelné pohyby třeba o 20 pips.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tawa,Lip:
Vdaka za info. Dnes som nestihal, ale zajtra na to mrknem. Kedze chcem skusit scalpink, kde som mal viac ako slusne vysledky ( zial len na deme, kedze live fungovalo inak ), tak mi je v podtate jedno, ake ma platforma moznosti. Je potrebne aby splnala 2 podmienky a to spread 1pip a rychle plnenie prikazov. Vsetko ostatne si mozem pozriet napr. aj v MT-cku alebo VT-cku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...