Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

Nemáte niekto skúsenosti s reklamáciou nezrealizovania trailing SL u Interbank FX? Dnes pri NFP mi nezobralo trailing SL (15pipsový) a následne miesto 40pipsového zisku mi to zavrelo na základnom SL? Poslal som im log s týmto obchodom, ale neviem, či je moja reklamácia oprávnená alebo nie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Lip:

teraz som zaregistroval tvoj predchádzajúci príspevok a mám rovnaký problém. Kontaktoval som live supprot a poslal som im log z toho obchodu, v ktorom je jasne uvedené, že Trailing SL bol akceptovaný a teda príkaz bol zmenený. Napriek tomu mi to takisto zavrelo na základnom SL. Uvidíme, čo mi na to odpovedia. Ale ak to takto pôjde ďalej, tak IBFx stratí jednu z nezanedbateľných výhod, ktoré som veľmi oceňoval pri prudkých pohyboch a to posunutie SL, bez môjho priameho zásahu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lip
jasné, že napíšem, ako to dopadlo. Problém však je aj v tom, že som v riadku s pozíciou videl, ako mi to pekne išlo hore, 20,24, 26 pips, ale to bolo jediné čo sa hýbalo. Sl stále ostával na nezmenenej hodnote, zatiaľčo hodnota priebežného zisku sa posúvala nahor. A samozrejme, potom sa skokmi posúvala nadol. ale v logu je jasne napísané, že zmenená hodnota SL bola akceptovaná. No uvidíme.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dzink

To je celkem zajímavý. Doufám, že u nich neprobíhá nějaká selekce různejch algoritmů pro různý zázkazníky. I když to podezření už jsem měl, protože jednou to vypadalo na to, že pokud jsem nebyl v obchodu, tak spread normální a po vstupu do obchodu okamžitý roztažení. Ale ověřený přes někoho jinýho to nemám (abysme jeden byl ve stejnou dobu v obchodu a druhý ne), takže nevim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

galant

No koukám do svýho logu a mám tam několi příkazů na posunutí S/L za sebou a pak přijde hláška "...failed [Invalid S/L or T/P]" Takže jestli to není tím, že byl spread nad 10, tím pádem on nemohl posunout SL, protože by to bylo o míň než 5 pips od aktuální ceny. Nikde nemám napsáno že modifikace byla "accepted."

Link to comment
Sdílet pomocí služby

O tom kam patří IBFx není pochyb. Dnes jsem zkusil jinou metodu - skalp v období zpráv. Po vyhlášení dat když došlo k otočení směru se mi podařil Entr při průniku S1. Risk bez SL, při "zámrzu" ale kupodivu zafungoval i cancel orders exitu, a exit jsem zadal ještě o něco níže. Urvaný skalp 32 pips. Jejich guma spread mně ale vždy znechutí natolik, že vždycky počkám až se umravní. Bohužel jsem objevil další nectnost: nějak mi nefungují indikátory vyzkoušené na MT4 SBFX, které indikují průběh na více TF.
Čímpak nás hoši z mravnostního ještě překvapí?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

koblih

No to by byla ovšem jejich chyba. Uvádí to na svým webu jako jednu z "key features," takže ať si to hoši daj dopořádku, do teď s tím nikdy problém nebyl. Je to taky tím, že u MT je trailing stop obsluhovanej na straně klienta, kdežto třeba u MB Trading je údajně na straně serveru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...