Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to dzink
před několika dny jsem přešel z 0,1 na 0,2 a je to pěkný záhul na mozek, začal jsem učebnicově pěti ztrátama za sebou a řeknu ti, že když jsem viděl jak mě to rujnuje těžce vyspekulované peníze na 0,1 tak mě do smíchu moc nebylo :S . Pořád jsem se musel povzbuzovat" nekoukej na sumu USD, ale na pipsy, ty jsou pořád stejné" Teď už jsem přebil ztráty, ale mám zase problém v těch ziskovejch obchodech když vidím kolik tam už je na 0,2 USD a klepe se mě ruka na zavření a zase jsi musím opakovat " nekoukej na peníze ,ale na pipsy. Dopředu by mě nenapadlo, že pouze zadaním 0,2 se to takhle změní.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Standby: jo, dokazu si to predstavit. Uz jsem nad tim takhle zacinal uvazovat, ale ted zrovna jsem udeall nejaky zmeny (otevrel jsem ucet u Interbank FX a navic premyslim o zapojeni tretiho paru - EUR/JPY misto 0,2), takze jsem z toho cuknul. Je to o psychice... mozna ze se spis ojim a hledam nejaky duvody proc jeste zustat na 0,1 :)))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím
na daily jsem taky vstoupil , ale pouze páry GPB/USD 1,7907 a GPB/JPY, 210,66 , nyní zhruba kolem 30 pips v plusu ale vzhledem k situaci na trhu jsem posunul SL na vstupy, nemyslím že to tady ještě krátká zprávička

SINGAPUR, 20.dubna (Reuters) - Ropa typu Brent se ve čtvrtek držela poblíž rekordní hranice 74 dolarů za barel poté, co prudký pokles amerických zásob benzinu podpořil obavy z napjatých letních dodávek v době, kdy sílí obavy ohledně íránského jaderného programu.

V 08:40 stál barel ropy Brent na 73,80 dolaru, na dosah od rekordních 74 dolarů, kam se vyšplhal ve středu. Byla to již sedmá rekordní seance v řadě.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Dzink: jsem zvědavý jestli se naplní Vegasovy metody v nejbližších dnech, pokud ano tak mne to opravdu přesvědčí.
Neboť mnoho věcí střednědobě hovoří proti dolaru t.z. že zde vidím rozpor neboť podle Vegase by měl dolar
naopak posilovat. Mám na mysli denní a 4H metodu. 1H není momentová metoda a tam si myslím rozpor nikdy
nenastane - co se momenta týče.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

btw. vcera jsem si nadelil obrovskou novackovskou chybu..... nepohlidal jsem si zadavani entru v te prehrsli moznosti a euro mi sezralo prikaz, pochopitelne se vydalo brzy zpet, ale nemel jsem nastaveneho SL, kdyz jsem pozde vecer nakouk na PC zaviral jsem rucne s peknou ztratou ....mno uff zpet do materske :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak zatím mi největší radost na daily mi dělá pár GPB/JPY kde mám 3 miniloty a na každém z nich + 150 pips, fibo profity jsem jsem posunul hodně dolů neboť potenciál tohoto páru mi přišel větší, oproti tomu GPB/USD je to zatím na + 90 pips ale zatím se to tváří že se tomu moc dolů moc nechce. Jinak EUR/JPY se tváří taky dobře i když zatím pouze + 45 pips, jsem zvědav co přinesou zprávy v 16:00

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...