Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

Nazdar tuneláři, ručně jsem si projížděl GBP-USD 2005 1D Vegas a snažil jsem se brát všechny signály, jako při reálném obchodování. Stanovil jsem si tyto kritéria: 50pips SL, beru všechny protnutí FIBA 233, nebo výše. Myslím, že metoda je opravdu výtečná, ale je potřeba vychytat falešné signály a pohrát si se S/L. Výsledek není vůbec povzbudivý, spíš to berte jako námět pro diskuzi. Jsou to konkrétní výsledky a je vidět, jak se mohou celkově lišit při používání metody různými tradery. Věřím, že pokud by tento test provedlo 5 lidí, dostanou 5 diametrálně rozdílných výsledků... Zdraví Mecini

1232

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dzink:
camarilla je registrovaná značka, takže s tím dělají tajnosti a prodávají to za $$. Ale jak už to ve světě bývá, nic se neutají a tak se matematické vyjádření indikátoru profláklo. Spíš bych to přirovnal k breakout systémům, je tu určitá úroveň pro vstup po překročení nějaké ceny a daný target. Nadruhou stranu ale camarilla předpokládá i odrazy v range, takže je univerzální pro trendující i netrendující trh. Mimochodem, camarilla je použita v onom Pluto systému (nastupuje se až po proražení určité úrovně).
Praktické zkušenosti s ním ovšem nemám.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf: ja jsem si vsimnul, ale jde o to, ze neni camarilla jako camarilla, je jich vic verzi, protoze zrejme vznikaly jako reverz inzenyringovy verze ty puvodni :)) Prochazel jsem chvili net, a narazil jsem na nejakej test atd. Jenze tomu se nejak neda verit. Netusim, proc by clovek, ktery je pomoci metody camarilla schopny vydelat na vsech moznych trzich, tu metodu pronajimal za par set dolaru. I kdyz - mozna je to proste prijem s mnohem mensima nervama :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim,mám takovej malej dotaz,na usd-chf jsou jiný nastavení 1h tunelu než na eur-usd(1h)????já jen jestli to mám nastavený dobře....zajímá mě jen ten 1h....díky moc za radu,ještě z těch tunelů trošku nechápu,ale minulej tyden jsem na euru udělal 40pips,na 0,2lotu,pak jsem z toho vystoupil,ještě jsem trochu chabrus na nervy,teda píšu o reálu....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vzhledem k tomu, ze tady vicemene asi vsichni se nejak neomezuji mezi jednotlivyma parama ....tak me napadlo, ze nikdy tady nebyl jeste zminen fakt, ze Vegas samotny, prilis neholduje obchodovani zaroven paru cable, eur/usd a usd/chf ....priklady na nich samozrejme uvadi, ale kdyz jsem mu kdysi psal ohledne toho, jestli je to kvuli omezeni rizika, tak vicemene jsem jasnou odpoved nedostal, on samozrejme bere v potaz hlavne pary cable a eur/jpy a pry obchodovat je obchoduji, ale on ne, ze jsou prilis stejne :) a ze jde o dlouhodobeho whealth buildera a ne instantni holy grail, rovnez na webu kde uvadi svoje pozice, tak se z 3 vyjmenovanych omezuje pouze na cable

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus>> USD/CAD... pokud bych mel hodnotit vstup, tak ja ho beru jako dobry :) ....rovnez jsem long.... vsechny podminky, ktere jsem chtel par vcera splnil...... dynamika, pohyb..... behem chvilky byl v +70pipsech (teda aspon moje pozice)..... takze tedkom mam free trade .....dalsi vyvoj to uz je jina, ten ja neovlivnim :) a je ravda, ze nahoru se mu moc nechce

na muj vkus, mas kolty proklate nizko :), podle me ten trade byl dobry, takze nevidim duvod brat takovou ztratu pokud se vyvoj nenaplni i za cenu toho, zebych byl z pozice predcasne vyhozeny

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tawa
Jedna připomínka mimo tunely.., pokud si někdo z nováčku přečte tvou poslední větu: "a ze jde o dlouhodobeho whealth buildera a ne instantni holy grail, rovnez na webu kde uvadi svoje pozice, tak se z 3 vyjmenovanych omezuje pouze na cable"....tak si bude myslet, že tady asi mluvíme čínsky nebo papuánsky...já vím, že někdy to nejde, ale zkusme používat co nejméně slangu nebo anglických výrazů.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...