Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

to tawa
no na páru USD/CAD jsem po dosažení 1 fibo posunul stopky na vstup takže na 1,1464. těmi kolty proklatě nízko, jsi myslel vstup nebo SL? Jinak co se týče vstupů na daily vegas zahajuji né až tak úplně dle paternu pro obrácení trendu, ale vyhlídnu si pár který je dostatečně daleko např. u druhé ,třetí, čtvrté fibo a více, přičemž je důležité to jak se pár choval v minulosti kam až jak daleko šel, taky beru v potas jaká je ekonomická situace v zemi a připravuji se na vstup v okamžiku kdy vidím že se někde vytváří nějaký silnější odpor, a na této hranici nastupuji do trhu, posuzuji na 30 min grafu. takže víceméně jsem na krátkém trendu který předpokládám se promění ve vegas. zatím jak na EUR/AUD tak na EUR/CAD mi vyšly vstupy perfektně, bohužel pokud člověk nemá v trhu 3 a více pozic tak raději volí toho vrabce než aby o něj přišel. Po včerejšku si myslím že i ten USD/CAD nám poběží nahoru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

přeju hezkej sváteční víkend....mám trochu problém s nastavenim tunelu (1h)...vůbec mi to nefunguje u usd/jpy...mám tam 169,144,12...je to vétéčko...u toho jenu mi jde uplně mimo a dělá to jen takovou tlustou čáru,mohl by mi s tim někdo píchnout????předem dík a pěkný velikonoce.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To dzink and all:
ako riešiš PT, keď nie si u PC? Napríklad cez ázijskú session? Otvoríš pozíciu s napr. tromi minilotmi a potrebuješ odísť od PC. Mal by si nastaviť PT napr. 1. na +55, druhý na +89 a 3. na +144. Ale keď si otvoril jednu pozíciu, môžeš tým pádom zadať len jeden PT a to by Ti zatvorilo všetky tri miniloty na jednom PT. Alebo otváraš pri prieraze tunelu tri pozície, každú s jedným minilotom a to Ti umožní zadať pri každej pozícii iný PT?

Peknú Veľkonočnú nedeľu :)
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to galant

jasně že musí otevřít 3 x 0,1 minilot, je to jednoduší navíc při tunelu máš na to více času, v případě že se ti je podaří 1x0,3 jako občas mě při fundamentech kdy je rychlý pohyb tak to řeším tak že v případě že mám 1 x 0,3 long a musím odejít od poče tak si zadám entry prodej 3 samostatné x0,1 na různých úrovních profitu v našem případu fibo, případně 2 samostatné x0,1 entry prodej + 1 profit na poslední fibo i když je samozřejmě nutné až přijdeš domů tyto entry pokud nebyly dosaženy odstranit. Jedno nebezpečí je ovšem v případě že by se tvoje long pozice byla ukončena na SL a potom opětovně výlétla a tím pádem by se otevrely tyto prodej entry na oněch zmíněných fibo, proto je nutné pro tyto entry prodej zadat též SL a v našem případě asi minimální, protože by byla malá pravděpodobnost že přímo za entry by se to otočilo a šlo to zpět směr jih.. Určitě bych toto neřešil na delší čas, ale myslím že přez noc se to dá. Pokud to někdy řeší jinak tak sem s tím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Lisakus a Standby:
dík. Predpokladal som, že sa to musí asi riešiť takto, ale keďže som sa doteraz do takejto situácie nedostal, neuvažoval som nad tým. A práve lisakusom spomínaná situácia je bežná, keď prerazenie tunelu nastane práve pri fundamentoch a zadať 3x0,1 za rovnakú cenu je pri rýchlych pohyboch prakticky nemožné. Ale pomocou entry predaja by sa to poriešiť dalo.
Dík.
Martin.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Galant>> pred casem, jsem rovnez tady pokladal obdobny dotaz, ohledne toho jakym kdo zpusobem vstupuje a ridi pozici, ale nic noveho a zajimaveho se neobjevilo, takze ja jsem zustal u toho sveho a nijak jsem neinovoval :) a prave i mezi jinymi z takoveho duvodu jak tady pisete (rychle pohyby), vyuzivam pending ordery a doted se mi to osvedcuje dobre

....zatim jedinou nevyhodou je, kdyz clovek odchazi od PC na delsi dobu a cena narazi na nejakou S/R uroven a zacne se pohybovat v rangi kolem meho entru nebo pt, tak pak nekdy dojde, ze nejaka svicka nachvili zabloudi a jenom lizne tu uroven, pokud sedim u monitoru tak v drtive vetsine presouvam o neco vys nebo niz moje entry nebo pt

Link to comment
Sdílet pomocí služby

galant
mám teď nový poznatek od namodra, můžeš ve VT otevřít jednu pozici na 0,3 např buy a místo klasického PT zadaš na číslech 55,89,144 entr obrácený sell, ale pouze na 0,1 a stane se to, že ta nová pozice se neotevře, ale zavře jeden dílek z otevřené 0,3 takže ti zbyde pozice na 0,2. Nemusíš čekat na tunel, v demu si otevři pozici na buy 0,3 a hned otevři novou sell 0,1 a uvidíš, v MT mě to zatím takto nejde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Standby:

áno, v tomto zmysle mi radil aj lisakus. Vo Vtčku to ide, keďže platforma neumožňuje mať súčasne otvorenú long aj short pozíciu (takže pri zadaní opačného príkazu, automaticky zatvára tú predchádzajúcu). Oproti tomu, mýslim, že MTčko umožňuje mať súčasne otvorenú aj long aj short pozíciu. Ak sa mýlim, tak ma prosím opravte, ale myslím, že v deme sa mi to pár krát podarilo mať otvorenú long aj short pozíciu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to galant
ve VT to jde taky, např. jdeš long se třemi miniloty, a pokud chceš jít short s 1 minilotem tak při short objednávce zatrhni volbu zajištění a tím pádem budeš mít v trhu 4 miniloty 3xlong + 1 short. Pokud políčko zajištění při objednávce nezatrhneš zůstaneš ve hře se dvěmi miniloty na long.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...