Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

tawa:
s tou neochotou pokračovat ve směru bych to tak nezobecňoval. Oba australské páry - EURAUD i AUDUSD mi jen od minulého pondělí hezky zdvojnásobily účet a zatím vesele pokračují v načatém směru a radostně přidávají denně nové pipsíky... :) Má to jen tu chybu, že zatímco se mi takhle krásně zvětšuje demoúčet, ten skutečný mi pomalu hyne na oubytě... :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Euro/USD neobchoduju, jedu jenom cable a USD/CHF. K tomu sleduju jeste EUR/JPY a asi si ted nekdy udelam poradnej backtest, prave kvuli tomu, ze je to japonska mena a ja neobchoduju v noci, protoze musim obcas spat :)) Takze podle vysledku se rozhodnu, jestli tu menu budu obchodovat nebo zatim ne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Adam:
Podle me, by se DD nemelo pocitat z aktualniho stavu uctu. A to proto, ze pokud bych to testoval na trochu delsich datech, tak se za tu prodlouzenou dobu na uctu nakumulovat dalsi zisk ci ztrata, takze se to procento bude lisit oproti testovani na puvodni delce dat. Z toho to duvodu to pocitam procentuelne z "total net profitu". Samozrejme, nekdo by mohl namitnout, ze je to to samy, jako to pocitat z aktualniho stavu uctu... ja si myslim, ze tak jak to pocitam ja je to lepsi, nekdo vsak muze mit zcela jiny nazor...

V kazdem pripade mi prijde 950 pips ztraty v kuse docela hodne velka ztrata (v kuse).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To mecini:
Jo tak s tim spanim to neni daleko od pravdy.... :D
Obchoduje se to jako VEGAS klasickej. To znamena, ze pri otvirani pozice se otviraji 3 jednotky. Pokud by jednou jednotkou byl jedem mini lot, tak by se pokazde otvirali 3 miniloty a na fibo urovnich se postupne zaviraji. Takze pokud by se to obchodovalo na 1 minilot, tak to udela cca 10.000 USD za dva roky...

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ALL
ahoj, právě se blížím k rekordu v max. DD ještě jeden obchod a je to tam, tak snad teď podle statistiky se to už začne obracet. Chytnul jsem teď na 1H tunelu 5x stopky za sebou :S . Povzbuzuje mě zpětný pohled na výsledky a říkám si jako Petr s Tomášem " to už tady bylo". Dříve bych to zabalil a řekl, že ten tunel je na nic a hledal bych něco jiného. Jsem rád že jsem se posunul v tomto myšlení dopředu.
Happy trading

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To 1H Vegas tunelári: trochu sa v týchto dňoch hrám s vizualizáciou 1H Vegas metódy a nastavením rôznych filtrov. následne som urobil backtesting na 500 posledných sviečkach pri USD/CHF a vyšli mi skutočne povzbudzujúce čísla. A nejde tak ani o to, či trh pekne trendoval alebo poskakoval okolo tunelu, ale ukázal, že táto metóda môže byť aj s veľmi malou úspešnosťou zisková. Použil som pevný SL -20pis/1minilot, po 1.fibo (55) posun na 0, po 2.fibo (+89) posun na +55. Pri takomto nastavení mi vyšiel podiel ziskových pozícií len 24%!!! :), ale celkový profit bol +505pips!!! Na priloženom PD je zobrazený počet obchodov (1 obchod=1minilot). Martin P.S.: Berte to len ako pracovný PD bez záruk, ktorého úlohou je len motivovať nás tunelárov :) ;) :) :D

1231

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...