Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Cashflowz Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ked uz tak debatujete o akciach a spreadoch, neda sa mi nespytat. Co povazujete v ramci
> strednedlhodobeho investovania ako najlepsiu moznost? Spready? Akcie? Opcie? Aka equity je
> potrebna na jednotlivy typ derivatu?

Pokud myslíte výrazem "střednědobý" horizont např. 3-5 let, tak akcie. Opce jsou pro kratší úseky, typicky dny až měsíce. Na akcie stačí účet cca 10000-20000 USD, na spready asi čím více tím lépe a na opce nevím, tam hodně záleží co s nimi chcete dělat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • Odpovědí 64
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

xzajic,paja1

Ahoj, zrovna něco takového jsem potřeboval slyšet. Začal sem se obchodování věnovat cca od listopadu minulého roku, koupil knížky a zkoušel ID, zatím jen backtest, a ikdyž není špatný jak už tady pár lidí psalo zkušenosti a je to i logické, na paper se to zhorší o nějaké to procento a v LIVE to pude ještě dole. Pak sem se začal zajímat o spready, které mi přišli jak časově tak psychicky méně náročné. S 10K $ by šli spready rozjet na osahání a pochopení trhů všeobecně. Mám v plánů dál se věnovat i ID, protože se mi tento styl "zatím" sedí dobře, s tím že bych do ID šel až po roce a půl nanečisto a ze zkušenostmi ze spreadů. O spreadech se zatím učím a chci se zeptat kde bych měl pořádně začít. Chci si zaplatit onli kurz, to je krok jedna který by mi měl dát dosti do základu pochopení. Díky za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

Zdravim vsechny tradery. Chci zacit s obchodovanim, ale dost tapu co vlastne obchodovat. Muzu invest. max 5-6000 usd. Do forexu se mi nechce, prijde mi nepredvidatelny, snad i pochybny. A ti brokeri....muj kamarad, ne ze by to byl hacker, ale neco o tom vi, mi rikal, ze tyto firmy jsou velmi casto z Nigerie, Ghany a jen si hraji se slovy a s IP adresami....Pokud tedy forex, tak bych uvitala radu na opravdu duveryhodneho brokera. Za tip predem dekuji. Co je tedy vhodne obchodovat s timto kapitalem?? futures, akcie, etf..??
Dekuji.
Eva

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...