Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Drahé polovičky na FX - Mužům vstup zakázán


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 128
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

  • 1 month later...

Ahoj
jsem tu poprvé,začala jsem studovat komodity a tak nahodou jsem se podivala co to Forex je,a nestačím se divit že tolik žen obchoduje. Docela mně to vzalo tak teď čtu co nejvic informaci,no uvidím jestli to pochopím. Díky Sidovi,že dal tolik informaci o Forexu na tento web. Všechny vas zdrávím, jdu se vzdělavat!!
Elka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

Ahoj všem, chtěla bych zase poprosit o radu. Vytvořila jsem si obchodní systém a začala obchodovat v demu (VT). Ještě bych ho ale chtěla backtestovat (vím, to jsem asi měla udělat nejdřív). Můžete mi poradit vhodný software k tomuto účelu a nějaký důvěryhodný zdroj historických dat? Konkrétně sleduji EUR/USD TF 5 minut.
Moc děkuji za jakoukoli pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Zdravím všechny,
na Finančníkovi se potloukám už nějaký ten pátekm ale teprv "dámská diskuze" mě donutila se přihlásit. Obchoduju zatím demo, přátel se jen usmívám ale já mu to jednou nandám (až zbohatnu :)). Mám jen jednu drobnou otázku: dneska mi VT nějak neplní příkazy a nevím co s tím. Najednou je tam akorát požadavek a neotevře se pozice. Nejsem si vědomá, že bych něco přenastavovalam ale kdyby někoho napadlom čím by to mohlo být, dejte mi pls vědět.
Díky moc a všem hodně štěstím pevnou ruku a také nervy :)
Defi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 8 months later...

×
×
  • Vytvořit...