Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Drahé polovičky na FX - Mužům vstup zakázán


Sid

Doporučené příspěvky

Snou,

hovoris mi z duse :-), toto iste sa stavalo aj mne.... tiez som si musela radikalne upravit pravidla, lebo pri malom je to umenie. Moj akurat dovrsil dva roky, tak uz s tym behanim je to lepsie. Uz si pozrie aj rozpravku v klude a tym padom uz mam aj ja trosku kludu. Inak je to sinter :-). Pomaly si zhodnocujem ucet,zatial sa dari.... no uvidime .... tento rok sa ukaze ci je strategia spolahliva. A tiez dufam, ze sa nebudem musiet vratit do zamestnania :-) . Vela zdaru....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...
  • Odpovědí 128
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Zdravim vsechny,

uz jsem si myslela, ze zena na materske se nemuze venovat obchodovani na forexu, ale dnes jsem objevila toto vlakno a jsem rada, ze jsou zeny, ktere obchoduji. Mam 9mesicniho syna a jsem zacatecnik v obchodovani. Zkratka ucim se a pomalu zkousim na demouctu. Mam jen obavu ztoho jak to budu vsechno ztihat s maly synem, nebot je dost zivy a ted se zacina stavit na nohy a urcite bude brzo behat. Dalsi muj problem je, ze bydlim v Italii a tady materska netrva 3 roky, ale jen 5 mesicu, tudiz uz bych mela byt davno v praci, ale nemela jsem ty nervy nechat maleho u nekoho nebo dokonce v jeslich, takze jsem doma na podpore. Muj sen je naucit se dobre obochodovat na forexu a tak moci zustat doma s malym. Jsem hodne velky optimista.

Chtela jsem se zeptat, jestli nekdo cetl knizku od Petra a Tomase - Jak se stat intradennim finanenikem, kde popisuji jejich system FinWin, jeslti ho nekdo zkousel na forexu, nebo je dobry jen na komoditnich trzich??

Diky za odpoved :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To JitkaP:
Na kurzu kluci říkají, že i oni sami mají své vlastní varianty FinWinu, pokud vim tak Petrova verze je hodně odlišná od té základní která je popsána v knize. Princip je jednoduchý, testovat, backtestovat a zjistit co funguje a nefunguje.
Ano FinWin byl primárně dělán pro obchododvání indexů, teoreticky by měl fungovat i na forexu, ale není mi známo že to někdo zkoušel, a je tu opět testování a backtestování. Zkus to a uvidíš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To JitkaP:
Ahoj, jsem ráda, že se tu ženy rozrůstají.Obchodovat při mateřské určitě jde,ale musíš tomu razantně přizpůsobit obchodní systém.Vždy musím myslet na to že v jakoukoliv chvíli budu muset odběhnout od PC.Dříve jsem obchodovala EUR/USD od 15,00hod do 18,00 na 5min.grafu, ale při takové rychlosti trhu jsem nebyla schopna psychycky unést odchody od PC.Zůstala jsem tedy u EUR/USD ale časově dopoledne cca od 9,00 do 12,00 na 5min. grafu.Není tam taková rychlost a kolísavost trhu a hlavně nejsou zprávy,absolutně mi to vyhovuje,nestresuju se když musím na 2 min odejít od PC.Vklidu si s malym hraju,občas mrknu na PC co se děje, mám nastavené zvukové signály, takže nic neprošvihnu:-))
Teď ještě testuji AUD/USD, který se hýbe i večer a v noci.Do budoucna mám v plánu ho obchodovat tak od 21,00 do24,00, když bude prcek spát.No uvidíme:-)) Zatím jsem v plusu, mám v plánu za ten 1,5roku už nenastopit do práce.Ale je mi také jasné, že jakmile malý bude ve školce,tak se zase změní můj pohled a přístup k obchodování.Bude víc klidu a bude čas na hlouposti:-))

Držím palce,ať se tím začátkem prokoušeš a najdeš si svou cestu tradingem. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

To JitkaP:
Na jednom českém forexovém serveru jeden trader napsal o tom že zkoušel [bold]FinWin[/bold] na [bold]forexu/bold]. Napsal doslova že při backtestu měl naprosto fantastické výsledky !! :) , ale jak jel live (paper) tak to šlo z kopce, prej že doslova začal dělat tŘeba 30 obchodů denně !!. To znamená jedno, FinWin na forexu funguje !!, to že mu to nešlo v reálu není chyba systému, ale v něm.
Takže pokud chceš obchodovat finwin na forexu, toto by pro tebe měla být pozitivní zpráva !! :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To krakra:

jeeeeee, diky to je opravdu dobra zprava, je fakt, ze na backtesting mi pomaha, FinWin se mi libi, sedi mi, aspon zatim, i dal se ucim a snazim se rozumet, chapat grafum. Dekuju moc za potvrzeni, to rada slysim a uklidnuje me to a hlavne dodava vice chuti do studia.

To snou:

jj, to mas pravdu, taky jsem si vsimla, ze musim najit ten nejvhodnejsi obchodni system, protoze maly se neda prizpusobit, ten komanduje-porouci :D a ja nechci se psychicky zhrouti, ale nastesti jsem ve fazi uceni, takze je to snadnejsi.... je to fajn napad na graf AUD/USD, ktery jde nejlepe v noci, protoze maly mi taky spi, musim se na nej podivat. Je fakt, ze jak maly poroste a bude se menit, bude se menit i muj pristup k obchodovani, uz jsem si toho vsimla :) .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JitkaP, jsi z toho Krakra nějak moc odvázaná, tak bych ti možná poradil, že informace typu jedna paní povídala nikdy k ničemu nevedly. Dále bych ti poradil, soustřeď se na vyšší timeframe, budeš u toho mít víc času a signály budou mít větší věrohodnost. Je to každopádně běh na dlouhou trať, tak koukej vydržet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mile obchodnicky, tak ako tu uz napisal Volf, ak sa naozaj chcete popri materskej venovat i forexu, tak obchodovat D1 graf je pre vas ideal. Po jedenastej vecer prezriete grafy, zadate objednavky ak bude moznost na vstup a idete do hajan :). Rano sa zobudite vyspane, odpocinute, v klude sa mozete venovat drobeckom, po obede skontrolujete pozicie, graf znovu zavrete a otvorite az vecer. Na zaciatku si myslim i zisky v radovo stovkach dolarov za mesiac su fajn, casom budu tisice.......dajte tomu cas. Ono totiz nie je pravidlom, ze cim nizsie TF a cim viac hodin presedenych pred obrazovkou, tym viac ziskov.
Ale ak sa chcete zblaznit, tak to skusajte na 5M grafoch v noci, rano budete mat cervene oci jak angorak, nervy nadranc a casom sa to odzrkadli i na rodinnej pohode.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tož kurňa chlapi děkuju za rady.... :D odvázaná, neodvázaná každá rada drahá!!

Nad větším timeframe jsem přemýšlela hned od začátku, ale nemyslela jsem si, že by to měl být D1. No, ale určitě ho vyzkouším, vždycky všechno nejprve zkouším, nikdy se nikam nehrnu po hlavně dolů. A určitě koukám vydržet, protože já mám dost dobrou motivaci a to být doma s malým!!!! ;) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...