Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Drahé polovičky na FX - Mužům vstup zakázán


Sid

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny z Italie!

Tak muzu rici, ze to jsou fakt nervy, obchodovat na zivo. Clovek si to nedokaze predstavit, dokud to nevyzkousi. Mela jsem strach a tak jsem si otevrela maly ucet, vim, ze z toho nezbohatnu, ale jednak na vic nemam momentalne a jednak se to chci nejprve naucit. Ono pokud budu umet hospodarit s malym mnozstvim penez, tak pak to budu umet i velkym mnozstvim penez. Sice jsem spis prodelala nez vydelala, ale dala jsem si pauzu a vratila jsem se k treninku. Podarilo se mi totiz najit WoodieCCI pro forex a tak se ucim patterny. Nebot jsem zjistila, ze mi to vic vyhovuje nez FinWin.

I presto, ze jsem ve ztrate a jsou to nervy, tak se mi trading moc libi a vice a vice do nej vklouzam, dostava se mi pod kuzi. Kazdy den sleduji grafy a uz se mi dari mit asi tak 3 hodiny klidu na trading, kdy maleho dovezu k babicce a jdu domu k pc. Coz me hodne uklidnuje a opravdu ten klid je nezbytny k trading. :)

Mejte vsechny moc fajn, ja se zas nekdy ozvu :D
Jitka :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...
  • Odpovědí 128
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

ahoj ženy:-) takjak se po roce daří?kdo z nás u forexu vydržel? Já vydržela,ale žádná sláva.Na trhu vydělávám, ale jakmile se mi účet navýší na určitou částku,tak jako by mi ruplo v hlavě a najednou začnu blbnout.Jako bych si v duchu říkala:"no, co? jsou to vydělaný peníze (nejsou moje) tak je mi fuk jestli je prodělám" A prostě ne a ne si to vymazat z hlavy. A další pocit(teĎ budu vypadat jako magor), když vydělávám,tak je mi to jakoby celkem jedno,ale jakmile začnu ztrácet,tak se začnu litovat a patlat se v tom.Od mala jsem vyrůstala v běžný rodině od výplaty k výplatě a jako by se moje hlava bála přeskočit o patro výš, kde se mají líp. Prostě nevim jak tu mojí hlavu oblbnout.
Asi je důležitý,že si to uvědomuju a prostě časem nad tou mojí hlavou zvítězím:-)
Mohou reagovat i muži?:-))))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj snou,
(som muz, ale kedze si vyzvala...)

mam podobny problem s vlastnou hlavou a jedine, co mi na to pomohlo bolo, ze som obchodoval s mensim objemom a sustredil sa vylucne na dodrziavanie vstupov, vystupov, posuvanie STP. Stale som to nezvladol, lebo pri navyseni objemu mam zase ten isty problem.

Trosku detailnejsie:
moj nazor je, ze to robim hlavne z dovodu, ze sa zameriavam na peniaze a nie na dodrziavanie obchodneho planu.
Preto som si objem znizil, aby bolo vlastne z pohladu uctu jedno, ci zarobim alebo prerobim. (Znizil som obchodovanie z 0.1 na 0.01 EURUSD) Vtedy som sa viac dokazal sustredit na dodrziavanie planu (bolo to tyzden) a vratil som sa k povodnemu objemu. Je to rovnaka bieda ako predtym :(

Dalsie zamyslenie sa nad sebou, ktore teraz mam je, ze ci sa nebojim uspechu z toho dovodu, ze ked budem vediet zarabat obchodovanim to, co si predstavujem (a je to len par tis EUR mesacne), tak vlastne neviem, ako mi to ovplyvni zivot. Takze som sa dostal k zamysleniu sa, ako vlastne chcem, aby moj zivot vyzeral. (Taka skratka pri tomto zamysleni sa je, ze si predstav, ze si vyhrala 6mil EUR v lote.... vies si predstavit, ako sa Ti zmeni zivot, co budes robit... a bude Ta to naplnat?)

Neviem, ci Ti tieto myslienky pomozu, snad aspon trochu :)
Pozdravy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

Ahoj, tak se opět hlásím po půl roce. Potřebovala jsem si to trochu v hlavě srovnat,takže jsem teď neobchodovala.Trhy jsem sledovala jen z povzdálí. Opravdu slyšíte dobře,konečně když jsem začala vydělávat,tak jsem musela přestat aby mi to v hlavě přešrotovalo a ja se z toho nezbláznila:-) Nebyla jsem nějak psychicky schopná přijmout zisk. abych vás uvedla do obrazu:-) nebyla to žádná závratná částka cca kolem 40tis/mesíčně.Ale pro mě,která je momentálně na rodičáku 7000Kč a finančně závislá na partnerovi, to vysoká částka je. Uvědomila jsem si to, že se bojím té volnosti,kterou mit forex dává.
Ježiš vždyť já opravdu můžu dělat co chci, já můžu bydlet kde chci.

Já nemusím brát na nikoho ohled, protože teď jsem jsem opravdu nezávislá na místě,času a blízkých lidech.

Takže za toho půl roku jsem si v hlavě třídila to co chci a co můžu.Až teď vím že to co můžu,nutně neznamená to co musím.Tak jsem schopná přijmout zisk a vyrovnat se s ním:-))

Je to asi blbý,ale je to tak:-)


A jak jste na tom vy?
PS: omlouvám se za písmo, synátor mi vyloupal tlačitka z klávesnice:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Snou,

pro me jako zacatecnika je vydelek 40k/mesicne dost velka catka :-)

S tradingem jsem zacal vloni a da se rict, ze posledni 3 mesice jsou rozumne vydelecny ( zatim pouze 1/3 castky co jsi vydelavala ty ).

Jinak se nesnazim delat nic svetobornyho, v grafu sleduju pouze S/R urovne a pouzivam EMA 204 a EMA 34.

Pokud sem budes chodit pravidelne, mohli bychom se domluvit a vkladat obchody, ktery jedeme nazivo..

Zdravi
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Zdravim!

nevstupujem velmi do diskusii lebo nemam tolko casu ale teraz mi to neda kedze vcera som uskutocnila svoje prve live obchody.
Obchodujem na rozdiel od mnohych asi s FXGecko Softwarom, ktory som si zakupila pred niekolkymi rokmi po velmi dobrej skusenosti s TNTGecko Futures pre pozicne obchodovanie odporucane na tejto stranke.
Po nejakej dobe som si otvorila ucet s FXCM, kedze to je broker, na ktory ma Gecko link ak si prajete obchodovat skrz ich platformu. Otvorenie live uctu s FXCM bol proces jednoduchy asi tak ako vykonanie online bankovej transakcie a trval niekolko hodin.
Po roku a pol som dosla do stadia ked som bola schopna solidne zhodnocovat demo ucet s vyrovnanou equity.
tak som si povedala, ze zacnem na zivo s celkovo dost vysokym sebavedomim po uspesnom demo obchodovani...

Na moje velke pobavenie moje prve 3 obchody skoncili v stratach....Nie velkych ale stratach. Co by asi nebol taky problem kedze je mi jasne ze straty su sucastou obchodovania.....CO ma ale POBAVILO bola skurocnost ze moje spravanie bolo uplne ine, moje reakcie boli natolko neprirozene ze som robil doslova PRAVY OPAK toho co som uspesne robila posledne mesiace na demo. LOL.
Vidim ze v tradingu nie je ina cesta len cesta transformacie osobnosti do podoby, v ktorej je clovek schopny uspesne dlhodobo obchodovat a to je potom uplne niekto iny ako na zaciatku.
Kedze moja schopnost sustredit sa je nizka a tiez moje zvladanie emocii nie je na urovni krora je potrebna na uspech v tradingu, planujem v septembri kurz Transcendentalnej meditacie, spominany autormi financnika.
Natalia




Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

Ako sa dari ženam traderkam? Ja som konecne dala dohromady kapital, a zvazujem medzi futures a forexom aos.
oousha

ps. Ak chcete otestovat ako ste na tom s forexom a prilezitost ziskat zdarma obchody kapital, mozete vyskusat vyzvu :www.ziskejucet.cz

Skusenosti nemam s tym, projekt je zaujimavy, mozno sa zapojim.

ps. do buducna budem davat prednost iba AOS kde nemusim riesit psychiku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...