Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Drahé polovičky na FX - Mužům vstup zakázán


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 128
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

jankad Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dakujem Morti,
>
> zo zaciatku som tomuto velmi nedoverovala, ale cim
> viac sa dozvedam, tym viac ma to cele laka.
> AOSka nechavam manzelovi, mna viac chytilo rucne
> obchodovanie. Uz poctivo trenujem.
> Aj tebe prajem vela uspechov.
> J.
>


Drzim palce, tiez nie som zastanca AOS. :) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim traderi,

prosim, poradte mi jednu vecicku. Nefunguje mi zadavanie entry. Uz som si zistovala , ze dovod by mohol byt aj ten, ze ho zadavam mozno neskoro, ale snazim sa ho zadavat aj 30 min. pred spravami a ono to stale nereaguje. Proste mi ho nechce dovolit zadat. Skusala som ho zadat aj 20 aj 10 minut pred spravami a stale mi nefunguje. Neviem teraz kde by mohol byt problem. Okrem toho sa mi stava aj to, ze mi nechce zadat ani SL. Proste ho chcem zadat, a ono si to robi co chce. Prosim ak ste sa s tym stretli napiste mi, kde by mohol byt problem. Dakujem.

Morti

Link to comment
Sdílet pomocí služby

praveze to vobec nezadavam blizko....uz som skusala ozaj vseliake kombinacie a nechapem tomu, preco to nefunguje. :S

Tak napriklad chcem zadat entry sell. Aktualna Cena je 1,9700 a ja chcem zadat 1,9645 . Potom mi to vypisel ze cena musi byt vysiia a stanovy blizko aktualnej, napriklad 1,9705. Tak tomu vobec nechapem. :S
Ak robim nejaku blbost, tak ja si dam nazoaj rada poradit.

Morti

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Morti,
jakou máš platformu? Pokud VT, tak nemůžeš kliknout kdekoliv v grafu a pak měnit číslo.
Pokud je nyní cena na 1, 9700 a chceš entry sell na 1, 9650 tak najed šipkou kdekoliv v grafu na tuhle cenu - vpravo dole se ti pohybuje přesná cena na kterou šipka ukazuje. Až poté teprve zmáčkni pravé tl. a zadej entry sell objednávku a číslo už bude přednastaveno na požadovanou hodnotu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Skor by som povedal, ze Morti ma problem s Entry[bold]Stop[/bold] Sell a Entry[bold]Limit[/bold] Sell prikazmi.
Najlepsie sa to da asi vidiek, ked si das tabulku Dealing Rates a tam kliknes lavym tlacitkom na jeden z riadkov a vidis, ktory prikaz na co sluzi a ake hodnoty su spravne pre dany prikaz.
Endy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Morti

jednoduše řečeno takto entry limit prodej můžeš dát kdekoliv nad cenou a entry limit nákup kdekoliv pod cenou, ve vzdálenosti několika pips. U entry stop nákup kdekoliv nad cenou a entry stop prodej kdekoliv pod cenou. Nezaměnovat pojmy entry limit a entry stop.

Takže pokud chceš vypsat hodnotu ručně musíš dodržet ono nad nebo pod cenou , dle typy příkazu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Morti
Pokud mohu přihodit i něco já, tak i v tabulce kde vyplňuješ cenu na kterou chceš dát objednávku. Myslím úplně nahoře, tak úplně vlevo v okénku kde píšeš cenu máš znaménko a hodnotu. Tedy podle znaménka můžeš zadat buď větší nebo menší, to jen tak pro kontrolu.

Ale určitě doporučuji si upevnit pojmy limit a stop při nákupu nebo prodeji, aby jsi jasně věděla co kdy a jak má fungovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...