Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Drahé polovičky na FX - Mužům vstup zakázán


Sid

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 128
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

morti001
otázkou je, co je to úspěšný systém....pokud se vychází z TA uvnitř FX, jsou to jen mechanické systémy, které hodnotí vesměs jen minulost a z té vycházejí..jak které seskupení indikátorů a filtrů (nějaký systém) dokáže reagovat, nemusí bý ale vždy známkou dobrého systému...důležitější vědět, kdy nastoupit (kdy neobchodovat, i když systém hlásí to a to - např. při datech), kdy něco částečně zavřít a kdy úplně vystoupit...20% je o vstupech, 30% o výstupech a zbytek je o hlavě..I kdyby mi např. nějaký "super systém" hlásil 10x vstup long na cable např. kolem 10,25 hod., vstupovat nebudu, protože vím, že v 10,30 budou nějaká důležitá GB data. Pokud se ptáš na úspěšnost mechanických systémů uvnitř FX, úspěšnost při vstupech kolem 70% považuji za solidní...Ale to dosahuje většina dobrých "minulostních" systémů..tož tak..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim opat Sid,

ak mozes, tak mi prosim porad, kde by som si mohla podrobnejsie prestudovat spravy, ktore vychadzaju kazdy den pre menove pary. Lebo ked sa pozeram dnes 30.09.2008 na par EUR/USD, tak je to poriadna divocina a ja by som chcela podrobnejse vediet co sa vlastne deje .... teda ak mi rozumies. Chcela by som si citat blizsie o tych sprav.... lebo mne nestacia len cisla ktore vyhlasia. Az teda vobec nieco take existuje. Ale ak by sa dalo, tak nech to neni po anglicky, lebo v anglistine je toho hojne... Diky.

morti

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ahoj, tak tu taky přispěji:-)
Je mi 26 a momentálně jsem 1 rok na mateřské.S live obchodováním jsem čekala právě na tuto dobu, kdy budu doma, bude relativní klid na obchodování a k tomu budu mít jistný zdroj financí.
Obchoduju EUR/USD, zatím jen pár dní live. Začala jsem před cca 3 rokama.Jako každý záčátečník jsem hledala "svatý grál" milion indikátorů,ale nějak jsem cítila,že to není ono.Postupně jsem je osekala a zbyl mi jen alligator a volumes.Hlavně jsem se snažila najít určitý cit pro tento trh.Zjistila jsem že zpětně koukat na trh pro mne nemá smysl,nejsou vidět drobné niance,takže 3roky jsem denně cca 4hod. koukala do grafu jak se pohybuje v závislosti na alligatorovi,na volumes, na čase a na zprávách.Všechny tyto věci hodnotím před vstupen na trh SL aPL mám fixně stanovený 10pips.Jakmile vstoupím, tak trh sleduji hlavně volumes, pokud je trh více jak 15min. nerozhodný vystoupím i smalým ziskem nebo malou ztrátou(tento obchod není pro mne:-). Jo a ještě před vstupen koukám na více (teď nevím jak se tomu říká) časů, obchoduji 5min graf,ale kouknu i na 1min. a 15min.

Nevím jestli takto obchodují i muži.Ale vím, že já bych nikdy nedokázala obchodovat čistě mechanicky.

Tak zatím jedu jen pár dní live- účet jen za 3000Kč, který můžu zrušit. Žádné emoce se mnou necloumají, ztráta patří k obchodu. A pokud na 10 obchodů mám jen 1 zrtátu,tak je to OK. A pokud mám za den 2 ztráty,neobchoduji,TRH NENÍ PRO MNE:-)

tak zatím ženy:-)
Pa Šárka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim snou,

ako sa dari? Ja som na MD druhy rok a tiez som cakala na to, ze budem mat viacej casu na obchodovanie. I ked ten prvy rok bol dost husty, tak teraz sa to neda porovnat.
Po 4 rokoch som sa uz konecne nasla pri obchodovani i ked este musim makat na zdokonalovanie mojho obchodneho systemu. Som real a pomaly sa mi uz zhodnocuje ucet, i ked strasne pomaly!!! Ale radsej pomaly, ako predtym rychlo a na 0 :-). Prajem vela uspechu a co najlepsie vstupy.

morti

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to: morti001
Ahoj, jde to. Více či méně v plusu :-) Malýmu je rok a už chodí, takže jsem od PC taková rozlítaná. Není to ten klid. Pro mne byly hlavně nejhorší emoce.Já byla zrovna v mínusu,malej upad brečel já k němu musela běžet a nevěděla co se zrovna děje na PC. Teď už mám nastavenou takovou ztrátu, kterou unesu bez emocí a je to v klidu. Hlavně se ještě za ty 2 roky vypracovat, tak abych už nemusela zpět do zaměstnání :-) ;) ;) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...