Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

On po tobe kamenem, ty po nem chlebem, ne? Takovej poradnej ceskej chleba.. Tim to hodne boli. Neda se obchodovat na ceske burze, stejne jako kulatina? :)

Jinak k tomu brokerovi. Ty jsi mi tenkrat nerekl jmeno a ja skosuel demo a nejaka pani se me rovnou ujala, tak uz jsem ti pak nepsal a bavil se jen s ni. Ale dobra rada nad zlato. Dokonce jsem ukecal trosku i komise, snad to casem pujde jeste i o kapku vic, jestli se predvedu v dobrym svetle.

Jinak me napada, ze bych se te mohl zeptat (sorrac za OT), jestli teda jedes prez inf AT, jestli nevis jak nastavit automaticky posouvani stoplossu, jestli to jde vubec... Ja psal sve brokerce :), ale ta mi odpovi nejdriv v pondeli odpoledne.

Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

no v pondeli maj oni svatek, takze spis az v nedeli. doporucim ti stahnout si tech 9 videii co maj a tam je vse nazorne vydvetleno. jasne pochopis. jinak se to jmenuje trailing stop loss. a je to v domu. takhle pres forum to nema cenu, najdes to ve videiich. pokud ne, tak ti zkusim napsat kodove muj skype ci mail abych neporusil pravidla. pokud z videii nepochopis, ptej se dal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911

Ja teda ak sa rozhodnem pre danu spolocnost (o com som na 95% presvedceny) tak budem kontaktovat Steva, pretoze si mi dost pomohol a to je to najmenej co mozem urobit na oplatku. Navyse je to vyhodne aj pre mna, pri nejakom probleme sa dufam, budem moct obratit na teba :)
Momentalne by som potreboval poradit s vyberom platformy (aby som mohol klast pripadne otazky na Steva, tak chcem mat vopred specifikovane podmienky), je ich tam celkom dost a nepoznam ich vyhody/nevyhody. Takze ak mi mozes poradit, chcel by som nieco jednoducho ovladatelne, hlavne na pozicne obchodovanie (t.j. nie je nutne velke mnozstvo indikatorov, na to mi postaci TnT) a pokial mozno s co najnizsim poplatkom. Mas nejaky tip? ))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

simpson7: Myslim si, ze pokud zvolis kombinaci Siearra Chart a zminena platforma, ze vubec niz nezkazis. Ja to zkousel na demu, SC neni jen o ID a tak neni zadny duvod menit to, co ti zrejme vyhovuje. Zadavani prikazu je stejne jako u ID, jedine co se asi bude lisit je overnight margin oproti ID.

Mimochodem, je nejaka moznost pres tohoto nejmenovaneho brokera ziskat ziva data (i za mesicni poplatek) a stale papertradovat? Vim, ze IB to ma, ale fundace uctu je 5 tisic babek a data stoji nejakou desitku... mne Steve nabidl otevreni uctu za 3 tisice babek, ale to je porad dost kapitalu na to, abych ho nechal jeste minimalne nekolik mesicu lezet ladem jen pro ziskavani dat. A na druhou stranu je mi blby delat dalsi registraci na "nekoho dalsiho" na jeden mesic, kor u brokera, se kterym mam vazne umysly. Nemam problem si pronajmout Sierru, ale problem jsou relevantni data do ni (zde mi ted hlavne o e-minis) - Inf. to ma zdarma. Bohuzel do Metatraderu neni Woodie presny (porovnavam ER2 a YM).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PajaSoft

Ja Sierru nevyuzivam a zda sa mi, ze ked mam zakupene TnT, tak by to bolo nosenie dreva do lesa ak by som mal platit este aj za Sierru. Proste ja potrebujem v platforme len jednoduchy graf, aby som mohol zadat buy/sell order, indikatory a podobne zalezitosti nepotrebujem. Ak zacnem neskor s ID, to uz bude samozrejme ina vec.

PS: Mimochodom ako si sa kontaktoval so Stevom, napisal si im mail, kde si si vyziadal Steva alebo si si ho pytal priamo cez Chat? Ak ano, tak v ktorej sekcii chatu (futures&options, new accounts alebo v nejakej inej?)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

simpson, paja

staci kdyz napises do chatu ze chces mluvit se stevem a on se ti ihned ozve. jinak, kdyz uz je to venku, pajo, nech si demo a data mas gratis. doufam ze se ted na se nesesypou nenasytni cesi a infinity to pak nezrusi :-) nejsou zvykly uvazovat jako my. jinak jeste jedna nova vec je ta, ze kdyz tam mas penize a netradujes nic te to nestoji. zadnej poplatek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911

Suhlasim, ze v Amerike nie su zvyknuti na ceskoslovenske myslenie. Kedysi som cital o nejakej znamej slovenskej osobnosti zo "showbusinessu" (nespomeniem si o koho slo) a ten rozpraval co sa mu stalo v USA. Siel tam na navstevu k nejakemu slovakovi zijucemu uz dlhe roky v USA. Pocas jeho navstevy sa jeho hostitelovi pokazilo video. Isiel s nim teda do obchodu, kde si slovakoamerican zakupil rovnaky typ videa aky mal doma. Doniesol ho domov a svoje nefukcne video zabalil do krabice, v ktorej kupil nove video. Na druhy den ho odniesol do obchodu vratit s tym, ze nefunguje. V obchode mu bez toho, aby co len preskusali video vratili peniaze s ospravedlnenim :)

Inak este jedna otazka, myslis ze Stevovi mozem povedat pravdu o mojich prijmoch, resp. peniazoch tazko nasetrenych na trading, alebo zo zaciatku mam byt radsej opatrnejsi a trochu to prikraslit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

simpson,
no ze si je tezko nasetril ho nezajima si myslim. myslim ze nemusi vedet vse. ale klidne mu to rekni. je to mladej pohodovej typek. ale je poctivej, tak aby ti pak neposilal dalsi formulare. udelal bych to jako ostatni. proste mas prijmy a nejakou zkusenost s akciema treba z cr. to staci

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911: zklamu te... demo vyexpiruje a neda se pak prihlasit na ucet... Sierra vyexpiruje samozrejme po klasickych 12 dnech, demo nevim, odhadem tak za 4 tydny (ja jsem mel prestavku a pak uz se neslo prihlasit), tak aktualne data taham z Opetick-u (pouze YM) a nebo nedokonale jedu via WHC skrze Meatrader, ale tam Woodie neni zcela korektni...:-( Samozrejme se mi nejedna o backtest (ten vim, ze funguje a profituji stovky lidi = to resim nemusim...:-)), ale papirovy forward abych profitoval i ja na right edge...

Asi zkusim napsat Stevovi, zda-li by to demo neslo obnovit a nechat na nekonecno, pripadne za nejaky baksis..:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911:

Nedalo mi to a zkusil jsem to znovu, vzhledem k tomu, ze nemam zadny personalni login, ale je to universal simuser tak si rikam, ze to musi rozlisovat na zaklade neceho jineho...:-0 (coz by mohl resit virtual:-)).

Proste to po asi mesici zacalo hlasit: "The user's trading privileges have been suspended by the RiskWatcher. Contact risk manager" takze bych rekl, ze je to zamer (hlasi to pozadani login/pwd a kliknuti na Listbox Account). Ted jste z Inf. vymlatit ten ucet na furt..:)

Toz tak.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...