Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, chtěl bych se zeptat, nikde na fóru jsem nenašel reference na firmu X-Trade Brookers, zajímalo by mě, zdali má již někdo s touto firmou zkušenosti, jestli jí můžete doporučit a případná pro a proti. Jsem začátečník a již nějakou dobu zkouším obchodovat s demo účtem přes jejich obchodní platformu, zaujaly mě hlavně nulové poplatky za jakékoli jejich služby, nevím však, zdali to není právě na úkor kvality těchto služeb. Protože jsem ale začátečník a nemohu zatím srovnávat s konkurencí, prosím touto cestou o pomoc vás. Děkuji a přeji příjemný den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
rád bych se zeptal na jednu věc, pokud se chci zaregistrovat u brokera pro možnost vyzkoušení demo účtu, je nutné vypisovat všechny kolonky co jsou v registraci? Např. telefon, jde mi o to, jestli mě pak nebude někdo telefonicky kontaktovat a nabízet nějaké služby a pod., stejně jako některé tuzemské brokerské firmy?

Díky za odpověď.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky Lukáši,
projel jsem si videotutoriály ohledně IB AT a ta platforma se mi moc líbí. Pozitivně hodnotím hlavně DOM podobný, (možná lepší než) jako u Bracket Traderu. Tahle věcička je podle mě velkým pomocníkem, u AT mě zaujal DOM i zobrazováním bid - ask cen. Ještě jednou díky za pomoc.

Hodně úspěchů.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja som o ECN doteraz nevedel, az po napisani tvojho prispevku som mrkol na ich stranku a overnight marginy su fakt brutalne - corn 540 (bezne je 1350), mini gold 475 (bezne cez 780), akurat v tom maju trochu bordel. Pod CBOT maju uvedeny mini gold (GC), ale GC patri pod COMEX a rovnaku znacku gold maju uvedenu aj spravne pod COMEX. Teraz neviem ci je to len chyba alebo to zle zaradili. V kazdom pripade aj mna by zaujimali nejake skusenosti s tymto brokerom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...