Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jenaL
no to me tesi, ze jsi spokojen.

komaj,
myslim ze odpoved je o prispevek vyse. jinak jaky je rozdil? doporucil jsem tady Infinity, protoze jsem s nima mel osobni zkusenost a protoze vim, ze kdyz sem doporucil meho brokera, tak to zde pomuze zacatecnikum. na to ze je to discount broker, tak se ti venuje vic nez dost. u IinteractiveB. se s tebo nebavi nikdo. a proc nejit primo pres TA? no tak to zkus. myslim ze uz by ti mohli otevrit i ucet, driv nemeli zajem otvirat ucty s malym vkladem. ted to pry delaj (nevim). kazdopadne tam jsou jine podminky, je jina struktura fee, nemas na vyber z vice sw atd. Infinity je jako asi 7 dalsich IB pro TransAct a i pro dalsi brokery.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JAKÉHO BROKERA A PLATFORMU DOPORUČÍTE?
Chtěl bych obchodovat hlavně Energie, kovy, obiloviny a softs, a to dlouhodobě - pozice týdny až měsíce - využívat sezónní trendy a brát to jako investici s dobrou možností růstu.
Příkazby bych chtěl zadávat elektronicky jednoduchou přehlednou formou.
Také bych chtěl, kde to jde, využívat e-mini trhy pro minimalizaci poplatků.
předem děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Tak jsem vcera chvili komunikoval pres chat s Infinity a dostalo se mi odpovedi, ze pokud nejsem volume trader, tak bych musel u TransAct platit 500$ za platformu, coz u Infinity nemusim.
Kazdopadne komunikaci ze strany Infinity musim pochvalit za jejich snahu/ochotu.
Dnes mam naplanovany dalsi pokec ohledne fees, ...

Jeste jeden dotaz mam, testuji platformu InfinityAT, jsem s ni spokojen, a zajimalo by me, jakym zpusobem se zde rozlisuji intraday a position kontrakty. A jeste mi tam chybi info o uctu, profit, loss, ... , v DOMu se mi zda, ze profit/loss nezahruje RT fees.

Dik za odpoved.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

911 Napsal:
-------------------------------------------------------
> komaj,
>
> no vzdyt vam to tu rikam celou domu ze TA neni pro
> vas, ze to je jen pro vetsi volume a ze platite za
> platformu.
> v DOMu se ti v P/L samozrejme ukazuje bez komisii.
> jak by platforma poznala jaky mas komise, kdyz
> kazdy ma jine? :-)
>
Ale no tak :-). Kdyz se prihlasim na svuj ucet, tak snad tyto informace broker nekde ma, tak by nemel byt problem tyto udaje zobrazit v platforme. Pro obchodovani to nezbytne nutne neni, ale rozhodne by to potesilo, kdyby to tam videt bylo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911,

vyuzil jsem tohoto vlakna jako "tichy spolecnik" :-) a zacal komunikovat s jiz zde zminenou osobou u InfiBr. Me se zdaji ty vstupni podminky celkem dost dobre (mimochodem se tady kolem toho taky lehce hovorilo) na rozdil od jinych - predpokladam, ze casem se to muze vylepsit. Ale tak to prece funguje vsude. Dobry zakaznik muze mit posleze vyhody. Diky

tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

mám dotaz. Chtěl bych si udělat Makléřské zkoušky u ČNB a stát se českým makléřem a trochu pozdvihnout úroveň makléřů v Čechách. Už dlouho dobu se zajímám o trading jako takový, ale zároveň bych se chtěl alespoň na pár let stát kvalifikovaným a hlavně kvalitním českým makléřem a udělat tu trochu lepší jméno této profesi. NICMÉNĚ jak jsem se dozvěděl, v momentě kdy mi po zkoušce ČNB vystaví makléřské zkoušky, tak své soukromé obchody na burze musím hlásit ČNB, to se mi nelíbí nicméně, bych se tím makléřem stát chtěl a dokázat, že to v ČR není jen ''PRODAT a PRODAT!'' ... Je možné když ty makléřské zkoušky udělám, nějaký čas budu makléřem a pak za pár let si je nechat řekněme dobrovolně odebrat a osvobodit se od toho břemena hlásit každý obchod ČNB. Protože kdybych daytradoval s makléřskejma zkouškama na svůj účet, tak to bych snad nedělal nic jinýho,než že bych imrvére volal nebo psal do ČNB. Poradíte mi?

Libor Nolinský

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911,alebo iný so skúsenosťami s Infinity.

Platforma AT ma veľmi zaujala a som s ňou maximálne spokojný jednoduchá rýchla.(demo).
Chcel by som sa opýtať ako prebiehajú withdrawals kde,alebo ako sa sledujú- zobrazujú informácie o účte. Pri ostrom účte je to priamo v platforme,alebo cez nejaký account management?.Ďakujem.
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marek,

kazdy den ti chodi pdf s kompletnim prehledem tvych vsech obchodu a stavem uctu. je mozne se k nim dostai i pres web. vyber je jen veci tebe a tveho brokera. posles mail a oni poslou penize. ochrane mechanismy jsou, neni treba obav. jinak doporucuju jejich live chat a dostanes odpoved primo od nich.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...