Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

PajaSoft: diky, tak jsem ho tam dal. Jeste jedna otazka. Arbitration Agreement. Je dobre s tim souhlasit nebo ne? Ja se v US pravu moc nevyznam, tak netusim, jestli je stiznosti lepsi resit tou arbitrazi nebo si nechat moznost se soudit. I kdyz nestojim ani o jedno, ale clovek nikdy nevi, co se muze vyvrbit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

arosa: hlavne vuci rozhodnuti arbitra neni odvolani ani dovolani... je to ale levnejsi, rychlejsi atd. (nicmene s tim musi souhlasit formou dolozky obe strany - proto tento agreement).

Tento institut se zacina rozmahat i u nas - treba CZ.NIC (ceske domeny) uz tak jede nekolik let a jak jsem zrovna vcera zaznamenal, tak i banky pri vymahani pohledavek tuto dolozku nenapadne podstrcily klientum (kteri jako obvykle podepsali cokoli, aniz by tomu rozumeli) a tak do konce tohoto roku ma byt z tohoto titulu uzavreno snad 30000 arbitrazi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak ucet je uspesne zalozen. Ted uz zbyva poslat penize. Dostal jsem tyhle udaje:
Bank: Harris Bank
Chicago, IL
ABA #: 071000288
Credit to: TransAct Futures -- Customer Seg Funds
Account Number: 454-885-5
Further Credit to the account: {Your name and account number}

Mam ucet u ebanky a netusim kam vyplnit ten ABA kod.
Nasel jsem na foru tenhle obrazek, ktery by odpovidal, az na to, ze nemam SWIFT kod. Je nutny?

www.financnik.cz/forum/file.php?10,file=2915

Adam


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všechny po dlouhé době. chtěl jsem přispět pouze jednou zkušeností ohledně brokerů od TransAct. Dodávám, že pozitivní. První věc je, že od tuším minulého měsíce pro toho, kdo má ostrý účet u TA je sierra tuším zdarma, a data rovněž. Alespoň já to od května tak mám.
Za druhé, pokud se podíváte na web Sierra charts, je tam zmínka o kvalitě dat od firem, kterým poskytujou software servis. Jako jeden z mála je uvedený i TransAct futures. Označený jako spolehlivý.
Jedinou nevýhodou u nich je, že pokud chce někdo obchodovat něco jiného než indexy, nemůže využívat stejný účet, ale je nutné otevřít, byť se stejným brokerem, zvlášť účet pro ostatní futures - pozice, opce apod.
Takže to není jako u IB, kde se z jednoho účtu dá obchodovat téměř vše - intra i pozice a opce.
Komu to nevadí, ten jenom získá, protože jejich platforma je opravdu spolehlivá a jednoduchá, dokonce tuším již nabízejí pro čtenáře manuál v PDF (sice v ang.) což dříve nebylo. A hlavně pro ty, co dělají backtest pomocí Bracket Tradera "naživo" jsou nahraná data opravdu po 2 vteřinách, i nahraná zpětně, takže to není jako od IB, že se vždy vykreslí celá svíce, ale krásně se pohybuje, skoro jako u skutečných obchodů.

Zdraví hrabal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hrabal,
jen te malinko poopravim, jelikoz jsem s nima delsi dobu. jde s nima na jeden ucet samozrejme obchodvat i jine futures na jeden ucet. napr. bondy, cl, gas, zrniny atd. napr. francouzky index CAC 40 nejde prej platformu AT ale musis mit pres ne ucet u RCG. je to kvuli zdroji dat. ale pochybuji ze tu nekdo pojede CAC40.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jsem 2 mesice u Infinity s daty od TransAct a naprosta spokojenost...co neplatim za data zaplatim oproti IB za sierru(TransAct vyzaduje level 3), nizke komise(coz uz je ted ale temer vsude standard) nemusim mit 5 tisic oproti IB(i kdyz asi bych s mene jak 8tis nezacal live) zatim ani jeden vypadek ale velke plus je hlavne primy pristup ke klientum + okamzity ochotny a bezproblemovy servis i zacatecnickych ptakovin po telefonu (diky za temer bezmeznou trpelivost Steve:)) )

platforma TA je mooc supr...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...