Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

Hiro,

ano IB s tim ma problemy. je to dano kvalitou jejich dat. u TransActu je vse v pohode, ale uprime, ja volume grafy nejedu. rozhodne ti doporucim ale zkouset jejich demo a streamovana real data na tvuj system. pokud to poslape ok. mam kolegu, co ma svuj system, laskyplne pojmenovany "prase", a ten funguje pouze na zmrsenych IB datech a od TA ne. takze bych si to otestoval. co se tyka RB, tick a normalnich tf tak rozhodne lepsi. o tom se presvedcis sam. minimalne pokud je trh volatilni, rychly nebo po makrodatech.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

911,
díky za rychlou odpověď, ja momentálně jedu v klasickém tf(3,5min), šlo mně spíš o to, jaka je situace pokud bych testoval tyto alternativní. ještě by mě zajímalo zda je možné měnit software, pokud bych zjistil že mi ten puvodně zaregistrovaný nefunguje? ty používáš standardní I_AT ??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hiro,

menit to leze. ja pouzivam na grafy Sierru a ted Esignal. jako platformu mam AT a jsem s ni a i ostatni nadmiru spokojen. Jejich DOM je uzasny a predevsim je dobre naprogramovany. pri posouvani pt, sl, limitu ti zustava tvoje pozice v order booku a nejsi hozen hned na konec. to se muze jevit nekomu jako zbytecnost, ale pri vetsich objemech se to hodi, protoze dostanes drive plneni. znam osobne lidi co presli z x-traderu na AT a pochvalujou si to. to je pro me dostatecny dukaz. navic sem spokojen i ja.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911,
ja jsem zatím testoval Genesis Navigator,zaujal mě i NinjaTrader, ten mi přijde celkem přehledný ale jsem otevřený všem možnostem a nechám si rád poradit od zkušenějších :))
btw až se mi sejdou peníze na jednom učtu, pomohl by si mi tedy při tom papírování?? jako jedenáctému :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hiro,

neni problem. napis Stevovi at o tobe vi a az budes delat papiry nekdy, tak se zkontaktujeme. Co se tyka TN(trade navigator),je to dobra vec na backtesting a programovani, ale platforma jako takova nic moc. je to velmi pomale, pokud mas vice okec, je potreba mit poradny pocitac. Ninja je brokerama rozmliuvan. je naprogramovan v .NET a mel nejaky mouchy, ale ciste platfomra (ne to kde se ti ukazujou grafy) je fajn. je to taky delano pro profiky a ma to hodne zajimavych vecicek ktere vyuzijes pri vice kontraktech. v kombinaci se zdrojem dat od Dorman Zeni Fire je to super. nicmene neni to 100%. steve ti rekne vice na pozadani. ciste jako platforma na zadavani prikazu je AT spicka. ale pokud ti vyhovuje Ninja, taky to neni spatna volba. je treba si uvedomit ze stoji tusim 50 babek mesicne navic nebo ti navisej komise.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911,
fajn, tak ja zapracuju na těch penezích, a až to bude připraveno tak dam vědět Stevovi a ozvu se tobě.
je pravda že TN s více okny nabíhá pomaleji i když mám Intel Core2 Duo není nutné ho zbytečně zatěžovat :))
asi zkončím u sierry a AT. což je ověřeno a používá ho zde více lidí(hlavně sierru) takže s případnými problemy mi snadněji někdo poradí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hiro: ze ty mi vidis do hlavy nebo mas telepaticke schopnosti?:) Jako bych to sam psal - touto fazi jsem si prosel taktez, nerikam, ze by nebylo co v GUI zlepsovat pro lepsi usability (na sracicky look, ktere akorat zatezuji CPU a skutek utek nejsem kovanej), ale nakonec zjistuji, ze je to 1000x lepsi nez spousta jinych "zarucene nejlepsich" SW.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911:
Tak jsem si otuknul platformu InfinityAT a docela se mi to zamlouva, takze jsem se rozhodlo, ze to s IB zkusim. Mam napred napsat Stevovi, ze ten ucet chci otevrit nebo staci rovnou jit na ten link co poslal v prvnim mailu a zacit vyplnovat? Je neco, na co bych si pri vyplnovani mel dat pozor?

Adam

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...