Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 66
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

bykstepik:
Keď máš v TNT zobrazený panel "sizing controls", tak na ňom na ľavej strane sú dve šipky s ktorými si meníš škálu na vertikálnej osi a tým sa mení "cena" jednoho štvorčeka. Tie štvorčeky sú iba pre zjednodušenie orientácie a podstatná je cena na stupnici vpravo. Rovnaký bodový rozdiel u jednoho aj druhého kontraktu ti musí ukázať rovnakú cenu.

Jeden tick je minimálna možná zmena ceny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Štěpáne, je to jak píše duroslav, dole pod indikátorem V/OI je zobrazen panel sizing controls - pokud ho tam nemáš, tak view - sizing controls a nastav si stejné parametry. Nejspíš sis tam omylem kliknul a rozhodil velikost grafu. Když pak budeš chtít zjistit hodnotu ticku pro jednotlivé komodity, najdeš ji v záložce "key" spolu s dalšími informacemi. Pokud by sis ty velikosti rozházel na víc grafech, je v program options možnost restory factory defaults, což chápu jako obnovení původního nastevení, tj. jaké to bylo, když sis program pořídil. Spreadový plug-in za to stojí, už jsem ho pořídil, vůbec géčko je úžasnej nástroj.. :-)
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

pet007,
nejdříve si otevřete v TnT nějaký graf, poté si uložte daný graf jako obrázek - je na to v TnT přímo udělaná funkce, je v hlavní liště (takový malý obrázeček foťáku - Screen capture). Obrázek si oložte kam chcete.
Poté otevřete Excel, a dejte Vložit - Obrázek - Ze souboru .. toť vše

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobrý den,

prosím o pomoc s jedním technickým problémem. V koupené verzi TnT 5.0 se mi u palety tlačítek PLAY CONTROLS zobrazuje pouze pět tlačítek (center chart, daily chart, long term daily, long term weekly a long term monthly), postrádám však tlačítka lock charts to date a ostatní tlačítka k ovládání play, end, stop atd. (celkem je jich 12). Přitom ve zkušební verzi 5.0 byly, taky co jsem se tady dívala na články o verzi 4.0 všude jsou všechna tlačítka.
Předem díky za odpovědi.
Blanka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpověď. Sice mě moc nepotěšila, ale aspoň už vím, na čem jsem. Taky je mi docela nepochopitelné, že ve zkušební verzi je něco, co si musím dokoupit a přitom o tom nikde ani zmínka. A dokoupil jste? Je to ten jejich produkt Accounting&Simulator TnT Plug-in v současné době za 97$? Nebo se dá back-testovat s tím co mám a pro základní ovládání používat klávesové zkratky (jak je uvedeno v manuálu)?
Blanka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den ,
som nováčik a chcem sa opýtať či v Barchart.com je ten dolný graf tiež Volume ak je tam pri rope napríklad skratka Ths Nds 1000...Co tá skratka znamená? Je nepodstatná, alebo to nie je graf VOL? A ak to je VOL ako zistím objem obchodov, ak na stupnici nieje udaný číselný údaj?
A neviete mi poradiť či má aj londýnska burza resp. ipe nejaká demo verzie?
Dakujem Vám za odpoved

P.S. Na slovensku nechzstáte urobiť svoje školenia?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

blanka28 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Děkuji za odpověď. Sice mě moc nepotěšila, ale
> aspoň už vím, na čem jsem. Taky je mi docela
> nepochopitelné, že ve zkušební verzi je něco, co
> si musím dokoupit a přitom o tom nikde ani zmínka.
> A dokoupil jste? Je to ten jejich produkt
> Accounting&Simulator TnT Plug-in v současné době
> za 97$? Nebo se dá back-testovat s tím co mám a
> pro základní ovládání používat klávesové zkratky
> (jak je uvedeno v manuálu)?
> Blanka


Blanko,
kdyz si reknete, dostanete cca 20% slevu. Kdyz si stahnete demo, prijdou Vam nejake slevove kupony do mailu, takze to vyjde na $78.
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mikilangelo Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den ,
> som nováčik a chcem sa opýtať či v Barchart.com
> je ten dolný graf tiež Volume ak je tam pri rope
> napríklad skratka Ths Nds 1000...Co tá skratka
> znamená? Je nepodstatná, alebo to nie je graf VOL?
> A ak to je VOL ako zistím objem obchodov, ak na
> stupnici nieje udaný číselný údaj?
> A neviete mi poradiť či má aj londýnska burza
> resp. ipe nejaká demo verzie?
> Dakujem Vám za odpoved
>
> P.S. Na slovensku nechzstáte urobiť svoje
> školenia?
>


to mikilangelo:

THNDS znaci thousands cili tisice a jedna se o volume (VOL).
Konretni hodnoty k danemu baru (jedne svisle usecce) ziskate po najeti na tuto usecku. Hodnoty se zobrazi v text boxu nad grafem. Prvni 4 hodnoty znamenaji:

[bold]11/01/07 o/h/l/c = 9515 9624 9206 9349 -1.04 589206 1481699[/bold]

Open: 9515
High: 9624
Close: 9206
Low: 9349
change close oproti predchozimu close: -1.04
Volume: 589206
Open interest: 1481699

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dorbý deň všetkým
Chcel by som sa opýtať ako má správne fungovať súčinnosť denných a týždenných grafov. Ja keď backestujem, tak používam uzamknutie grafov na krokovanie dní. Takže týždenný graf sa mi posunie až keď odkliknem 5 pracovných dní.
Lenže keď sa mi denný graf posunie na pondelok (napr. pondelok 11. 8.), tak týždenný graf mi ukazuje piatok (piatok napr. 15. 8.). Nemalo by to fungovať tak, že sa mi piatkový bar na týždennom grafe zobrazí až potom, čo denný graf tiež ukazuje piatok 15. 8.? Pripadá mi to tak, že týždenný graf mi napovedá, kade sa bude uberať cena na dennom grafe. Dá sa to nejak nastaviť v TNT 5, alebo je to úplne normálne? Myslel som, že týždenný graf ukazuje priebeh ceny, ktorý urobil denný graf za týždeň a nie priebeh ceny, ktorý sa denný graf chystá urobiť.

Dík za odpoveď
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...