Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

Zdravim ....

ma este niekto problem s casmi na grafe VT ?? Cas mi ukazuje normalne ale casy sviecok su uplne pomylene . Napriklad mne sa zacal az o 11:00 novy obchodny den cize az teraz preratalo pivoty . Do konca obchodnegho dna v piatok je to v poriadku ale hned prva dnesna ranna sviecka ma cas 6:00 US time ale malo by byt 17:00. Ma este niekto podobny problem ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ano mne iba o pred hodinou prepocitalo pivoty na grafe. Vysvetlim cas sviecok = candle ked si dam inspekt na hodinovom grafe tak prva dnesna candle ma cas 6:00 a piatkova posledna ma cas 17:00 ...takze mam na VT posunuty cely time na grafe. No nic nebudem vas zatazovat idem preinstalovat VT DIK

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radekter jak večer, živo už je docela teď ..:-)..vsadil jsem ještě včera v noci entříky na pokles dolaru, vhledem k hurikánu a pokračující "blbé" náladě USD a ráno jsem šel do cable...ale SL nadoraz - za chvíli otvírá N.Y. , navíc ropa klesla někde k 71/barel a o5 může být vše jinak... SID

2117

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kunas
tak čekat na nezaměstnanost v Japan určitě nebudu..:-), už jsem to psal včera večer (menší analýza JPY).., myslím, že má JPY zdárně nakročeno ke korekci a už taky šel pod 117...uvidíme co na to za chvíli N.Y. a pak oná noční nezaměstnanost..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...