Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

Vrtak
1. to tě pošlu ihned někde - do Indikátorů....jsi na vlákně Komentáře...
2. pokud si tady zadáš do Vyhledávání klíčová slova - najdeš odpověď, pokud si zadáš slova do Google vyjede ti toho 10.000 ohledně pivotů a S/R..
3. pivot se vypočítá (H+L+C)/3 a jednotlivé S/R:

Resistance1:= 2 * PivotPoint - L
Resistance2:= PivotPoint + (H-L)
Resistance3:= 2 * PivotPoint + (H-2*L)

Support1:= 2 * PivotPoint - H
Support2:= PivotPoint - (H-L)
Support3:= 2 * PivotPoint - (2*H-L)

Určitá SAMOSTATNOST a používat vlastní hlavu je základem úspěchu každého obchodníka...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj ve spolek! = zdravim ze slusnosti, vedom si, ze tohle neni zadny chat! :-)

Mam policeno na GBP/JPY short, nakoupil jsem na 222,20 ... a USD/JPY short, nakoupeno na 117,22 ... tak uvidime. Celkem 20 lotiku :-D - nenazranost stoupa! :-) :-) :-)

Trosku jsem se tu flakal, mel jsem nejake mimoforexove povinnosti. V patek jsem uzaviral s cca +7.000 USD a dnes rano s +3.000 USD po nocnich entricich na japonciky (GBP a USD). Ani jsem si to nevychutnal... lehnul jsem si ve trctvrte na dve, ze jen srovnam kostru na ctvrt hodinky, at to mam pod kontrolou a vzbudil se az rano a uz bylo zexekuovano... ze se neco delo jsem zjistil az v historii obchodovani...

No vot! Eto technika!

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kofis
spotřebitelská důvěra v Německu jsou dost důležitá data, ale nemám dost info..minulá data 8,6 a předpoklad 8,5 mi nic moc neříkají..na USA data kouknu až zítra během dne...

radovan65
ještě, že to víš..:-)..chataři....koukám, že se opravdu neflákáš
S tím JPY by ti to mohlo vyjít, ale pozor na dnešní noční data (nezaměstnanost Japan, i když se předpokládá menší snížení oproti předcházejícímu období), víc bych věřil GBP/JPY - viz ona noc s velkým N....co takhle malinkatý SL ?..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID

GBP/JPY uz snad vyrostlo i do nebe! Uz jsem si dal i tydenmni graf a vrchol neprekonan!
Mam na nem jen 9 lotiku, ani muj margin neni nekonecny! :-)

SL... az si das se mnou slivku! :-)
Ne... fakt, ja nevim jak? Nemyslim technicky, ale prognosticky... kdyz to na chvilku supne do protismeru, mne to neva, ale nechci byt venku... Ja to nedelam pro obdiv a nebo pro uplnou svoji blbost, ale fakt nevidim nic optimalniho... to to radeji potahnu par dni... proc ne? je mozne, ze treba GBP/JPY pujde jeste daleko, daleko, daleko vys, vis? :-)

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

katka
dopoledne to bylo perfekt, dala se i odhadnout změna po otevření N.Y....pak už to bylo slabší, i když ziskové....ale úvod týdne se podařil...spíše čekám větší pohyby přes noční Tokio (to už ale budu spát !!..:-)), mimochodem Radovan to dobře vychytal s koupí na short u GBP/JPY, když to vyhnal dopolední Londýn nad 222,30, škoda, že ten pár moc nesleduji..ale přej a bude ti přáno..:-) Zítra ráno a odpoledne příjdou první pořádná evropská a USA data...to bude velmi zajímavé...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan
u toho GBP/JPY, jak tak na to koukám, bych asi byl v klidu, pokud jsi to kupoval na 220,20 máš tam dobrou rezervu...(SL na 220,50 by bohatě stačil) dnes v noci to možná bude trochu přetahovaná do Japan dat, ale měl by jsi uspět....každopádně bych se spokojil s 50-70 pips/lot (pokud to půjde dobře, tak na 219,40-50 zavíračka, je škoda k ránu přijít o zisk)...ráno když otevře Londýn může být vše jinak...poslední dobou mit ten pár příjde, jako klasická přetahovaná...Londýn to dopoledne vyžene Up a noční Tokio koriguje down...ale to je jen můj názor..:-), tím se neřiď (ť)..:-)..Kvůli tvým zahájeným SL, slivku určitě dáme - do mrtva..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kofis
u toho ranního Německa vůbec nevím co bych dal a kam to směrovat....snad by poradil Holoubek, jeho odkazy na německé servery byly vždy OK..

radovan
chvilinku počkám a pokud půjde libra Up přes 220 dám lehký entřík někde k 219,90..níže to už nemá cenu a ten správný efekt..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID

219,40-50? WoF! Ja to mam na 220,71 ... takove krasne cislo :-) No asi si to vysedim... to zni dobre, co jsi napsal... nechtel jsi ale napsat 220,40?

Rozkolisanost by vadit nemela, pokud jedeme rano nahoru a v noci dolu... vzdyt o tom to je, ne? :-), nahoru jsem dnes ale nejel... to bych nepredpokladal ani za nic na svete, ale jelo to pekne hore haj!

Jak jinak, nez do mrtva, kurňa! :-)

r.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...