Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny při nedělním večeru.

jojo Hurikány jsou teď v kursu, zajímalo by mě jak moc velký vliv na slabý Yen má Hurikán IOKE,který má stupeň 5, a přepověd na příští dny je pořád a 5, ovšem na Japonské ostrovy to má ještě nejmíň 10 dnů cesty. Kdo ví jestli tam vůbec dorazí . Každopádně minulý týden se Yen choval na všech párech velmi slabě. Nemá někdo k tomu nějaký poznatek?


PS.
Jinak na novým bytě mi zprovoznil Kabelservis 2MB lajnu, samozřejmě že po kabelovce, takže super, konečně nebudu muset po večerech spoléhat na nespolehlivého mobilního operátora.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus:
Ahoj chlape, teď aspoň poznáš pravou duší obchodování přes CMS, když jsi po technické stránce tak říkajíc " z obliga"... :-)
I když všiml jsem si, že se poslední dobou uchyluješ spíše k pozičním praktikám, kdy Ti nevadí ani exotické spready. Na téhle půdě by nějspíše mobilní operátor stačil... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus
Lépe spíše počkat s čím příjde po víkendu oficiální zahájení v Tokiu a ranní Evropa.., ale myslím, že Ernesto (pokud hurikán neoslabí) kurzy dost zahýbá. Aby to nakonec nebyla zpočátku týdne bitva dvou huríkánů..:-)
Souhlasím, že yen je dost oslabený, příčin bude asi více - na Bloombergu www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601101&sid=a0NwgaLjWPTM&refer=japan - někteří spekulují o možném dalším zvýšení sazeb (nyní pouze 0,25%), protože ceny se v poslední době v Japan mírně zvýšily a sedm let trvající deflace je asi na ústupu.. - možná, že to i volá po korekci pod 117...u eura bude záležet na vývoji eura k dolaru, ale mít za 1 euro téměř 150 jenů, to tady dlouho nebylo a korekce by byla asi taky žádoucí...ale jsou to jen dohady,..uvidíme...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Images

Souhlas na vstupování do dlouhodobějších pozic v 10 večer to stačilo, ale kvůli fundamentům jsem musel tvrdnout v kanclu na wifině od eurotelu / mimochodem spolehlivá a rychlá, / nezřídka i do večerních hodin. Ono fundamenty přes EDGE nic moc, kdo to zkoušel dá mi za pravdu. Ted to klidně ve 13 v práci zabalím a ve 14 budu doma pokračovat. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus
když teď koukám na uzavírací ceny za minulý týden a malinkatý pohyb přes víkend na centrálním systému, tak JPY asi začne po otevření (vlastně nejprve Sydney) nepatrně posilovat...oslabení na CAD a GBP je vždy dost poplatné pohybům na hlavních GBP/USD a USD/CAD - a v křížovém kurzu je to mnohdy lotery...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...