Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

roxo:

to je dlhsia historia ja som bola postavena pred svoj na polovicu zlikvidovany ucet niekym inym a musela som sa rozhodnut co dalej: vybrat peniaze alebo pokracovat, na demo vela casu nebolo a priznam sa ze ani chut vedela som si otvorit poziciu a to je vsetko co som vedela dodnes nezadavam entry pretoze to dobre neviem :-)
mam paku 400:1 v zaciatku som mala na ucte 10000 usd ucet sa mi vratil cca 4500 usd.
som live 3 mesiace 1,mesiac zisk 128 usd :-) 2. mesiac strata 700 usd a tento mesiac som v zisku 1300 usd.
no pre niekoho je to nic ale ked si uvedomim ze pred tromi mesiacmi som si vedela otvorit platformu a par jednoduchych ukonov da sa to.

ale musim povedat jednu vec: nebyt Sida tak sa tak rychlo neucim . odporucam vsetkym ludom ktori zacinaju s forexom sledovat jeho pracu a to co hovori.
Sid predminula noc ci kedy to bolo ked sme cakali na japoncov mi dala hrozne vela tam mi vlastne naskocilo strasne vela veci a odrazu akoby sa mi rozjasnilo a ja viem co mam robit aby som bola uspesna.
Ty si moj najlepsi indikator malokedy sa mylis si rozvazny a to posobi velmi ukludnujuco.Dik.

Ale musim este povedat ze mam odvahu, pevne nervy, dokazem byt nad vecou a myslim si ze toto su dost dolezite
vlastnosti pre obchodvanie na takom narocnom mediu akym forex je.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...