Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sid
To jednoznacne som myslel tak ze BB povie ze uroky rast nebudu aj napriek rastucim cenam energii a ze aj napriek tomu udrzia inflaciu na uzde.

Ok takze entry sa oplatia a tvoja veta citujem: každopádně nějaké entry mám připravené a jsem ochoten dopolední zisk rozpustit do SL. mi dodala odvahu (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Zkuste se na udržování drahého USD podívat z druhé strany.
EUR a další měny jsou levnější. To má výhodu pro export daných zemí a tím pádem zvýšení výroby, udržování zaměstnanosti atd..
Dále je všeobecně známo, že USD se tisknou podle potřeby vládního aparátu USA, zadluženost narůstá a USD nejsou ničím kryty. Největší věřitelé a držitelé USD ( např. Čína, která to jasně deklarovala) mají zájem své devizové rezervy diverzifikovat protože o dané situaci ví . Je zájem nakoupit jiné měny ( např Itálie kupovala GB ) nebo zlato. Nejlépe se nakupuje, když je zboží lacinější. V tomto případě se jedná o měnu. Až národní banky, fondy atd. provedou předpokládané diverzifikace, pak bude více pravděpodobné že USD půjde dolů.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

jirmala
teoreticky máš pravdu, ale prakticky je to trošku jinak (je hloupost, že USD nejsou ničím kryty, jsou kryty mj. státními dluhopisy, se kterými se podle doby splatnosti velmi čile obchoduje), ...geopolitické zájmy nyní rapidně převyšují tržní zájmy - a o tom, to nyní na FX je.....co bude až bude - je zase o něčem jiném...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no tak pani spadla mi mikrovlna a nebola som istena minutu pred 16 hod. mi nabehla:-)
som v peknom pluse ja tie vase entry a SLy nie vzdy chapem myslim si ze tam dost stracate a zbytocne. krasne sa to da robit aj bez.

to SID: to som naozaj nevedela ale ked si das nejake veci dokopy a schvalne som sa isla pozriet kto sefuje Fedu
co je to za typka hned mi to naskocilo :-) a tebe je to tiez jasne.

to rhombic1: chlape ty neprovokuj ty to strielas nejako od pasa a uplny newbies co nas sleduju uz mozno
vymlatili ucty.:-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...