Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

lisakus napsal:
" Čím větší ránu chceš udělat, tím větší ránu můžeš dostat"
a takjá raději s jedním minilotem vydělám 50 US, než s deseti loty 500 US.

Když už, tak je to 5 000USD, ale o to nejde. 50USD/den, jako přilepšení k výplatě nebo důchodu no dobře, ale jako zdroj hlavního příjmu?
Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Merlin

chlape tys to nepochopil takže ještě jednou

kdyby to bylo 5000 US tak to nepíši nemá to význam / prostě raději vemu obchod kde vidím potenciál a můžu vydělat k poměru rizika 10 x více. takže na to abych udělal 500 USD mi stačí 1 lot a nepotřebuji žonglovat s 10 loty.
Pokud budu riskovat méně se stejným nebo vyšším ziskem než ten kdo riskuje více se stejným či menším ziskem, vždy bude výhoda na mé straně.


Tak snad sem to vysvětlil srozumitelněji.

A jestli je hlavní zdroj příjmu je margin call tak jsem nějak nepochopil jak funguje forex. :)


Proč to píši, prošel jsem si tím sám,v minulosti jsem zhodnotil účet několikanásobně během pár dní, abych posléze během jednoho dvou dní skoro o celý účet přišel, toto se mi stalo v minulosti několikrát po sobě, takže přestože to všichni pořád opakují je mi jasné že to člověk musí zažít naživo, poučování ostatních nemá většinou žádný efekt. Když jsem se díval třeba na Sidovy tabulky, viděl jsem, že jsem zobchodoval několikanásobně více lotů ale ve skutečnosti mé zisky byly několikanásobně menší než jeho. Proč asi ???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all
omlouvám se, nemyslel jsem to zle. Když čtu příspěvky do tohoto fora "jak úspěšný byl týden, jak se "všichni vezou s trendem, sem tam nějaká ta tabulka tak jsem byl přesvědčen, že pro většinu je to hlavní příjem. I já tajně doufám, že to bude jednou můj hlavní příjem a tvrdě na tom pracuji. A hlavně, že už nebudu muset mít zaměstnance, odvody, kontroly a stát mě nebude buzerovat. Na to se fakt těším. Zatím sedím nad počítačkou a násobím virtuální loty s virtuálně získanými pipsy a sním za co je utratím a co si koupím za fáro (zatím virtuální)...... Jste pro mě příkladem, že to je možné. Teď, ale nevím jak to ve skutečnosti je.
Díky všem.
Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...