Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

No někde jsem se dočetl, že dochází k panickému uzavírání dlouhodobých investic do ropy a zlata a dopomáhá k poklesu ropy konec motoristické sezóny v US a nalezení nových zásob. Také US preferují silnější dolar. Naopak jsem také četl, že FED uvažuje o snižování úrokových sazeb.
Co nám tento týden přinese?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to:Lisakus

s tou prodolarovou náladou nestrraš ... spíš si myslím,že co se týká dolaru tak by měly spíš panovat obavy takže doufám že na eurusd konečně vyskočím z toho longu kde visím teď konkrétně s -35pipany osobně mi bude stačit když se dostanu na 0 ale TP mám nastaven na +7 jsem hroznej křeček :)

GPBUSD vidím taky na pozitivního býka.. empiricky spočítaného na minimálně 50 pipanců od hranice 1.8671 takže pokud profičí tuhle hodnotu tak se vezu long což už je jak koukám za chvíli.


používáte taky někdo 6 indikátorů a 2 pomocné ??? nebo jsem jediný zaindikovanec ???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remindx:
Není TA jak TA, někomu indikátory medvědí, někomu zase ukazují bejčka.... Zelené bankovky jsou teď v kurzu, tak bych se jich zase tak ortodoxně nezbavoval...:-) Ale samozřejmě vlastní strategie je svatá, tak se ji drž. Nedávno tady někdo psal, že přišel o 80 procent účtu, jen díky tomu, že poslouchal rady, co napíšou lidi na tomhle vlákně. To je asi ta nejhorší možná cesta a to se nebavíme o ingnoraci rozumného MM...
Jinak kdysi jsem taky používal přemíru indikátorů, časem jsem však zjistil, že o tom to není, takže přišla podstatná redukce...
Ale jestli Ti to tak bude fungovat- proč ne... :-)

lisakus:
S tím 11.září to je dobrý postřeh, pravděpodobnost nějaké kulišárny je dnes samozřejmě vyšší. Z tohoto ohledu může dolar prudce ztratit, kdyby "něco"....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak podle ranních zpráv někerých našich českých analitiků je další posilování dolaru omezené vzhledem inflačním ukazatelům v US:
I když trh neočekává další zvýšení dolarových
úrokových sazeb, rostoucí inflační obavy a rétorika některých (i dovish) členů FOMC
pravděpodobnost zvýšení dolarových sazeb přeci jen zvyšuje. Zda-li je tento scénář oprávněný či
nikoli naznačí v závěru týdne uveřejňovaná klíčová americká data spotřebitelské inflace.
Tak teď nevím co si myslet:o)
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdar jak svina traderi a traderko! :-)

Tak at vas trosku pobavim a zmirnim "zavist" :-). Jsem, jak mnozi vite, long na libre a euru k dolaru.
Zadal jsem si ze ctvrtka na patek na dolarovem jeniku entry na short a kdyz jsem se rano vzbudil, zjistil jsem, ze jsem se docela "namastil" :-).

Bohuzel na libre aeuru to uz takova sranda nebyla... uzavrel jsem jeden petilot se ztratou 3.000 USD, abych prezil margin, bohuzel to nestacilo, tak jsem do draci tlamy prihodil dalsi za cca 6.000 ... no a ted to snad uz preziju... trosku jsem si zaskalpoval na libre a euru, kdyz vyskocilo nahoru :-) a pak zase slitlo :-).

Nechci vubec cist, ze jsem mel mit SL!!! :-D Vzdyt ja ho mel, ale manualni :-)

Prozuil jsem napriek tomu krasny vikend v lune panenske prirody na Slovensku, kde zurilo ticho a krasne pocasi...

Tak hezky den a snad se prehoupnu brzo do plusu. Chybi mi uz jen asi 20.000 USD :-D
Takze jsem trosku svazany ve sve rochcapenosti a skalpovat s 20 loty do te doby asi nebudu :-)

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovan

nemyslím že ti tu někdo závidí, každý je strůjcem svého štěstí, jediné co ti všichni můžou závidět jsou nervy z uhlíkaté oceli, většina z nás by totiž dávno skončila na psychyatrii.


Images:

Vzhledem k tomu že dneska je kulaté výročí 11 září, preventivně jsem hodil nějaké oboustrané entry o několika lotech na hlavní páry pár desítek pips od dnešního maxima a minima. Ale budu 100x raději pokud se dnes nic nestane a já si večer ty své entříky smáznu. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...