Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Software pro zacatecnika


Doporučené příspěvky

Jakožto nováček nemohu zakládat nové téma, tak to vložím do tohoto topicu.
[bold]Ztracen ve výběru.[/bold]

Zdravím,
jako téměř každý nováček jsem naprosto ztracen ve výběru nějakého vhodného softwaru. Dříve jsem používal [bold]VT Trader[/bold], ale ten již nemám a dočetl jsem se, že už ani neexistuje. Ten software byl pro mě uživatelsky vnaprosto dokonalý. Přehledný a měl vše, co jsem jako začátečník potřeboval.
Potřeboval bych tedy poradit, co vybrat. Jak nad tím přemýšlím, tak to ani nemusí být ve formě nainstalovaného softwaru, ale obchod může probíhat i skrz internetový prohlížeš (přihlašením na nějaké stránce).
[bold] Podmínky:[/bold]
Demo účet
Zadarmo
Uživatelsky vhodné pro začátečníka
Spolehlivé (ověřené)

A s čím, že to chci obchodovat? Jedná se mi jen a pouze o sbchodování s měnou a to převážně EUR/USD, ale samozřejmě i další.

Děkuji všem za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 133
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...
  • 4 months later...

Ahojte,
nevíte někdo jak udělat vlastní kurzor myši, jako kříž přes celou obrazovku (stejně jak je to v Ninjovi), protože když si vytvořím snapshoty obrazovky a procházím si je v OneNote, tak bych potřeboval kříž přes celo obrazovku abych věděl jaké volume dole patří k aktualní svíci nahoře v grafu??..nemáte někdo nějakou myšlenku jak to udělat...díkk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Zdravím,
chci se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s nějakým softwarem, který by splňoval následující podmínky:

1) je tam možný ,demo, účet, tedy s fiktivními penězi

2) je tam jasně vidět, kolik jsem ,vydělal, (,prodělal,) a kolik byli různé komise,další poplatky...


díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, jakožto začátečník bych se chtěl zeptat lidí co už mají něco za sebou na to, jakým způsobem lze dosáhnout lepších výsledků. Něco málo jsem tu již četl a zajímalo by mě jak to vidíte s tím, že bych se neúčastnil kurzů a nekupoval knihy o tradingu...čistě bych studoval z materiálů, které jsou běžně dostupné. Může se to průměrný člověk naučit i s free daty ? Každopádně až bych do toho více pronikl tak bych si knihy i koupil, jen mě zajímá jestli mě to nebude nějak více limitovat, to že nebudu mít nejkvalitnější zdroje.
Díky za rady. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky Vessy,
nicméně je až zarážející, že jsem se před týdnem dozvěděl o tradingu, měl na něj nějaký názor a v prakticky každým okamžiku se můj názor začíná více a více ucelovat v přesvědčení, že se chci tradingu věnovat full-time časem. Možná odvážná slova, ale nebojím se toho.
Dokonce jsem si včera koupil tři publikace (eboky), zatím jsem přečetl psychologii a můžu jen a jen doporučit všem uživatelům. Moc a moc přínosné informace, nato, že jsou "zadarmo". (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...