Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Software pro zacatecnika


Doporučené příspěvky

maly bobes

1/ ne
2/ nevim
3/ viz bod 1
4/ www.wealth-lab.com/

ale abych taky napsal neco kloudneho. pokdu se nepletu, WL pouziva stavodesign, takze si ho najdi a zeptej.
jinak bys na vsechny otazky mel najit na tech ztrankach, pripadne se zeptej na jijich foru.

ad bod 4
End of Day Data Providers
QuotesPlus - a complete historical stock database with daily updates and error corrections
Primate Software integrated data
Free end-of-day downloads from financial web sites Yahoo! Finance and MSN Money
TC2000 Stocks and Funds databases
ASCII files
MetaStock format data files
Lenz & Partner Tai-Pan end-of-day - European data vendor
eSignal
Quote.com (QCharts Basic)
Bloomberg historical price and fundamental data
Programmable COM Static Data Adapters

kdyz si to prectes pozorne objevis na 4 radku kouzelne slovicko free :-) tahas EOD za yahoo nebo msn. jak to funguje jsem nezkousel

tak mnoho stesti

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 133
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

4X-MM . Bol som vo stvrtok v Prahe na predstaveni noveho SW 4X-MM. Bolo tam dost ludi. Som zaciatocnik a chcem sa opytat tych skusenejsich, co tam boli aky maju na tento system nazor. Mne sa to zdalo az prilis vychvalene. Ma s tym niekto skusenosti ? Demo ucet davaju zadarmo aj s datami, ale este som si ho nenainstaloval. Dokomca rozbehli nejaku sutaz a najuspesnejsi obchodnik moze ziskat ZIVY UCET na obchodovanie......

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kovac
to ze ja nevim o co jde nic neznamena, ale napovi mi ruce pryc kdyz slysim ze jsi byl v Praze na predstaveni sw. ani google mi ho nenasel, takze za me radim, ruce pryc pokud to myslis vaze. na trhu je mraky odzkousenych, zrecenzovanych a kvalitnich programu jak za penize tak zdarma. demo ti poskytne kazdy broker na kazdou platformu zdarma. i data. to je standard.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911
Na tej prezentacii som ale viedl ten SW pracovat Live a zarobil pred mojimi ocami. Pracuje na zaklade pohybu ceny ako tam bolo prezentovane a nie na zaklade indikatorov. Myslis, ze to nefunguje, len preto, ze si tam nebol ? Ja sa snazim opytat ludi, co tam boli, alebo ten system poznaju. Inak sa ten system nachadza na www.4x-mm.com . Neni to ziadny komercny SW , davaju ho dokonca zadarmo ! Myslim, ze jeho vyskusanim clovek nestrati ani dolar. Je to len platforma na menezovanie uctu a to, co som videl, dava zaujmeve moznosti . Ked mas zalozeny ucet, tak pomocou API a 4x-mm komunikujes so svojou platformou. Je to pre ludi, co obchoduju a preto sa ich pytam, aky maju nazor.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kovac,
tak zaprve jsem trubka ze mi nedoslo ze 4X je forex. za druhe se zeptej ve vlakne forex co ti reknou borci tam. myslim ze tady lidi z futures ti moc nepomuzou. jak si prisel na to, ze si myslim ze to nefunguje jen proto ze sem tam nebyl? ja se nebavl o sw ale o tom, ze je me osobne prijdou zvlastni tyto "zajezdy s vyhodnou nabidkou". klidne si ho vyzkousej a pouzivej. jeste jednou to zopakuji, na tohle se zeptej tady ve forex vlaknu co moderuje Sid.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 6 months later...

Dobrý den,

rád bych našel vhodný SW pro poziční obchodování komodit (včetně spreadu) a to jak pro samotné obchodování ,tak pro backtasting také s možností využití Woodieho CCI systému a jeho patternů. :S

Jako začátečník bych si konečně velice rád ujasnil s jakým SW do budoucna počítat.Bohužel po pročtení celé řady informací mám v tomto ohledu stále velký zmatek.Nevím jestli existuje SW ,který obsáhne všechny tyto potřeby nebo mi nezbývá nežli pro tyto účely pořídit více nežli jeden program.Zdvořile prosím někoho zasvěceného o radu.
Předem děkuji za pomoc.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Určitě bys toho měl vyzkoušet víc, ať máš přehled. Ale pro začátek by možná stačil NinjaTrader, se kterým se dá backtestovat a také i obchodovat u různých brokerů a zároveň na své obchody přímo aplikovat své naprogramované strategie. Strategie si vytvoříš pomocí průvodce nebo si je naprogramuješ. Je to hodně oblíbený program a pro obchodování demoúčtu je zdarma. Jinak má každý broker svou platformu pro zadávání příkazů a zobrazování grafů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


xmms

Díky za radu.Zatím jsem četl info ohledně Track n Trade a Sierra Chart,které podle toho co jsem zjistil nedokážou obsáhnout to co bych potřeboval.TnT nepracuje s Woodieho systémem a Sierra není stavěná na poziční trading.
Večer na to sednu a prolustruju Nnja Trade.

Zdraví
Tomáš
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mně nevyhovuje ani TNT ani sierra. To ale může být dost individuální. Ninjatrader umí obchodovat, backtestovat, programovat automatické strategie a to se mi na něm líbí. Ještě se dá backtestovat v trade navigator, ale to je hodně předražený program a navíc si musíš koupit do něho data. Importovaná data CSI nebo metastock v něm dobře nefungují, importovat CSV nejde, jinak by to byl pro backtest také velmi kvalitní a robustní program. A pak je tu ještě tradestation a metastock, ale ty já nepoužívám. Vyzkoušej různé programy a vyber si, který ti vyhovuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...