Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Software pro zacatecnika


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 133
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

to Rikimaru:

Excel - vacsinou v baliku s MS Office (odporucam ten ktory obsahuje aj OneNote) do 100 €
Platforma napr. NinjaTrader - prenajom 180 USD/3 mesiace, celozivotna licencia 995 USD, trial pre zaciatok zdarma.

To je nevyhnutny zaklad, mozes si to ulahcit este roznymi dalsimi software (vid. posledny clanok) ale toto na paper ale aj live obchodovanie staci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A nějaká levnější metoda neexistuje?....momentálně papertraduju na Platformě NinjaTrader s daty od Zen-Fire. Ale nějak to už nedostačuje...potřebuju data na poziční timeframe...Denní, týdenní a to u Zen-Fire nejde....napadlo mě co např Sierra bylo tam něco 17USD za měsic, ale nevím jestli jsou do toho zahrnutá i data.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Ahoj lidi na netu jsem našel program Plus500 a mě by zajímalo co si o tomto SW myslíte?Jestli s tím někdo z vás má nějaký zkušenosti a třeba i obchoduje realně nebo i papírově?Jestli je to pro začátečníka dobrej SW na papertraining a backtest?Zkrátka a jednoduše jestli mi někdo můžete říct víc informací než který se dočtu na jejich stánkách. :)Předem děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj,
náhodou jsem si jejich platformu stáhl o den dříve než píšeš svůj dotaz,osobně nemám možnost moc porovnat něco jiného,ale přijde mi to dost jednoduché třeba oproti MT4.Také mi byl rozmlouván jedním brookerem z nejmenované společnosti,ale to asi kvůli konkurenci.
Nicméně stále Demo obchoduji hlavně na této platformě,ale rád bych přešel na nějakou složitější.
Používáš stále Plus 500?A jak se Ti daří?

Měj se

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pri plus 500 neide o platformu ako taku. ale skor o to kto je brokerom, resp spolocnostou co za tym stoji. Je to spolocnost niekde v krajinach ktore nepodliehaju kontrolnym uradom burz myslim. A tiez v pripade nejakeho problemu nemate najmensiu sancu sa dostat k svojim peniazom. Uz sa tu o tom pisalo. postudujte si sekciu plus 500 (ci tak nejak sa vola)

Na paper a back fajn (aj ked oproti NT nic moc) ale inak do live by som snimi neisiel.
Ak zistite co su zac, tak ani vy. A teda tu nastava otazka, naco sa ucit na plus 500 ked s nim obchodovat nebudete? neje lepsie zacat NT alebo meta a ucit sa to od zaciatku a vybrat si to s cim budete potom realne obchodovat?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...