Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

JEDNODUCHOST zakladem mych penez


Pavel33

Doporučené příspěvky

Jo, sedí a totéž trochu jinak: počítejte s tím, že navzdory všem možným chatům, setkáním s podobně postiženými, s fotkou těch nejúspěšnějších na PC či na ledničce, s knihovnou nacpanou burzovní četbou budete na trhu SAMI. A snést se a vyjít sám se sebou může být i docela na hlavu, kdo s tím nepočítá.
A proč tím zdržuji? Není málo i zde těch, soudě dle příspěvků, co stále hledají jakousi berličku a někoho - rady zkušených, systém, nastavení stopu/profitu atd. (to děláme každý dnes a zítra zas)
Přeji jim ať i zde najdou co hledají a co jim pomůže najít sebe sama, protože až vlezou naostro do trhu, jedno kolik toho a koho budou znát, budou SAMI. Sice v davu, ale SAMI.
Neradím nic nikomu, ale zkuste si to udělat tak jednoduché jak jen to jde. Protože budete SAMI, a na jednoduché se myslím vzpomene lépe a rychleji naž na složitosti.
miciko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 79
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Tak jsem to tu přečetl a mohu konstatovat, že 1) úvodní příspěvek i jeho pozdější klon hodnotím nikoliv jako příspěvky nýbrž jako výlevy,
2) základem mých peněz je nikoliv jednoduchost ale chladná hlava a někdy nuceně chlazená mokrými ručníky , PROTOŽE ID je pro mne pekelně adrenalinový sport ( nejtvrdší testování je naživo )
3) děkuji autorům příspěvků, když jsem to tu potřeboval, pomohli radou či podporou a nikoliv výlevy, děkuji provozovatelům fóra za shovívavou toleranci i k výlevům, alespoň je veselo
4) dnes jsem nevychytal to nádherné Véčko na ER2 + - 500 babek během 5 minut a to mně fakt štve, dobrou noc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Toto vlaknu se zajmem sleduji od zacatku a docela me bavilo cist reakce zde pritomnych. Jsem clenem mnoha konfer, z ruznych oboru. Vzdy a vsude se najdou lide, kteri ze sebe udelaji velkeho Guru. A kdyz dojde na lamani chleba, vyleze s nich co jsou zac. Jsou to vetsinou lide, kteri nic nikdy nedokazali a jedine co jim jde, je provokovat druhe a mlatit prazdnou slamu. Za jednoho z nich povazuji i Pavla33. Podle me je to vecny losser, ktery nikdy niceho nedosahl a to co tady prezentoval je jen svet, ktery si zije pouze ve vlastni hlave.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj
To co Pavel33 napsal bylo v souladu s nadpisem a protože nějaký pátek se tradingu věnuju, nemyslím si, že by to bylo nemožné. Jedinný na co se kdekdo zmůže, je odsoudit, protože," když to nejde mě a věnuju se tomu tak usilovně, tak to nějakýmu Pavlovi nemůže jít taky a ještě k tomu jednoduše."
Ale ono třeba může. Jestli jste si nevšimli, nebylo to zadarmo, natož hned a drtivá většina by po těch ztrátách dávno skončila.
Úspěšný trader nemá potřebu Vám něco sdělovat, radit, vysvětlovat. Dopracovat se k funkčnímu systému stojí mraky ztrát a možná nejeden zrušenej účet a obhajovat sebe proti jakýmsi výpadům začátečníků? Proč by to dělal? A proč by něco, co je základem jeho úspěchu svěřoval foru, kde se dočká jenom pomluv?
Opravdu nechápu ty, kdo obchodují s celkovými ztrátami nebo ještě neobchodují vůbec, proč vstupují do diskuze stylem odsoudit, místo aby se pokusili získat nějakou informaci, která by je posnula dál a ušetřila jim hodně peněz.
Trošku mě to míchne, že se v poslední době objevují všemožné útoky na přispěvatele od kterých byste se právě mohli něčemu přiučit.
Kolik je tady úspěšných traderů, kteří sem přispívají? Určitě Vám budou stačit prsty na rukou, tak proč si další prst uříznout, sotva vyroste.
To jestli byl Pavel33 tím, jak se prezentoval se už asi těžko dozvíme.

PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pánové, pánové,
doopravdy si říkám-mnoho povyku pro nic. Smysl celé této diskuse mi poněkud uniká a zdá se mi plýtváním času psát k tomu dlouhé články. Tak už to v životě chodí, že různí lidé mají různé zkušenosti i různé názory. Mám svůj, nikomu ho nevnucuji, a nenechám si vnucovat názor někoho jiného, ale ani mu ho neberu. Trocha tolerance by nikomu z nás neuškodila. Snad už by bylo načase tuto diskusi doopravdy ukončit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lidi, náhodou, takováhle diskuse je alepson o podstatě, je krásné nahlédnout do skořápek jednotlivých nicků. Radit umí každý, ale umět naslouchati málokdo. Je těžké poznat z nicku , kdo umí a kdo jen radí. Nevím, jestli nick - Pavel33 něco umí, to neumím posoudit, ale shoduji se některým názory nicka Martínek, že problém není v samotném obsahu ale v podání. Ten příspěvek měl nabudit dojem, že zdejší většina se pachtí za dolárky pracnou cestičkou, tak Pavel33 je koumes, hrdina traderů, který to zmákl a chce být obdivován. Bohužel, příspěvky tohoto typu mají opačný účinek, než autor předpokládal, nikdo jej za to neobdivuje, protože není za co. Byl by obdivován, kdyby svůj jednoduchý styl dal do fóra. To však je dle mého hloupost(jestli takového něco má). Kluci od řeky, kteří jsou za vodou a nyní dělají kurzy za milion a více korun na den také neprovozují své rady zadarmo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

treba nas chtel jen nejak silneji nakopnout, abychom se zamysleli nad sebou, nad svym systemem a styl. zvolil si zajimavy styl ;-).

Toto si z toho beru ja a zamyslim se....

Mariane, mam podobny nazor jako PET. Ztraty a jeste ztraty a to ze je prekoname nas posune o dost dal - kdyz to vzdame, nase chyba - trading neni pro nas. Akorat se z kazde vetsi ztraty potreba sebekriticky poucit.

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...