Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

JEDNODUCHOST zakladem mych penez


Pavel33

Doporučené příspěvky

Dobry večer
Obchoduji ER2 a můžu Vám říci, že jde obchodovat i bez technických indikátorů. K tomuto zjištění jsem se,ale dopracoval přes technické indikátory,které jsem nakonec všechny odstranil.V průměru dělám 3,55 bodu,pracuji 10min.denně.Chtěl jsem tímto říci, že i pro někoho nepochopitelné věci mohou jiní bězně provádět. Stačí jen sledovat rytmus trhu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 79
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mně ti to přijde človeče jako takové vychloubání, ale na tom přeci není nic špatného; kdo by se nechtěl pochlubit, to není zase tak špatná vlastnost, mnohem horší je závist, ta dovede nadělat paseku.Na druhou stranu musím pochvalně říci, že autor chtěl dát najevo, že mu to jde, tak mu blahopřeji a přeji (upřimně), at mu to dál klape.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
upřímně Vám gratuluji pane MNovaku, přeji Vám to a taky trochu závidím. Já tak daleko zdaleka nejsem a bez indikátorů (dokonce několika) to neumím, ikdyž bych rád. Chci se zeptat na těch (cca) 10 minut denně. To jste 10 minut v pozici nebo Vám stačí 10 minut na to kouknout, zadat příkaz a nazdar? Tady tiše předpokládám, že obchodujete emini ER2 intradenně.... (??)
Pokud budete tak sdílný, že prozradíte jaký fenomén v chování trhu je pro Vás signálem, mnozí to jistě ocení a já se rád nechám inspirovat.
Děkuji a přeji mnoho $$$

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer, myslím, že podobný přístup k tradingu určitě fungovat může - udělat jenom 1 obchod denně na trhu, který má trader v oku a dokáže se "strefit" v 50% případů.. a pokud má dobře otestované hodnoty a poměr PT a SL , proč ne ? Zvlášť, pokud má po ruce pravítko (na TL) ! ;-) Ty hodnoty PT a SL by mě ale vážně zajímaly, prozradíte nám část svého "Know-How" ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jiris Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím všechny,
>
> jen bych chtěl reagovat na vaše příspěvky...Proč ten ironický tón? Ptám se jako laik a v podstatě
> začátečník. Proč by to co zde Pavel33 popisuje nemohla být pravda? Nemůže takhle ID fungovat?
> Neím, proto se ptám zkušenějších. Zabývám se spíše krátkodobými spekulacemi, než ID,
> ale přesto by mě zajímalo z čeho usuzujete, že to Pavlovi33 takhle fungovat nemůže.
> Díky za odpovědi.
> Jiří

Vážený Jiří, alias viki, plně se ztotožňuji s tímto vaším příspěvkem! (tu) Motto "JEDNODUCHOST zakladem mych penez" se mi líbí, a přál bych si, aby to tak fungovalo i pro mě :-)

Toto je můj vůbec první příspěvek na finančník.cz, čímž bych rád pozdravil všechny čtenáře, administrátora a zakladatele tohoto webu. V první řadě bych rád vyjádřil obdiv všem úspěšným traderům, kteří začínali s omezeným kapitálem a dokázali svůj vklad slušně zhodnotit. Jsem totiž na úplném začátku - několik málo dnů "obchoduji" na demo účtu a mohu s potěšením konstatovat, že vcelku úspěšně - svých virtuálních $50.000,- jsem zhodnotil asi na 300%. O obor finančnictví, resp. tradingu jsem se dosud nezajímal, ačkoli pracuji cca 20 let v IT a beru za své mnohdy dost velké stresy mírně nadrůměrný měsíční plat a v tradingu jsem spatřil příležitost, jak toto změnit, získat finanční nezávislost a svobodu.
Jak jsem již psal výše, jsem na úplném začátku. Mám v plánu začít s $2K pomalý rozjezd na share CFDS (cz.forex-cfds.com/). Uvědomuji si, že zatím nejsem zdaleka dostatečně teoreticky připraven na obchodování, ale věřím, že samostudiem, případně konzultacemi s přáteli a lidmi okolo tohoto webu získám brzy dostatek vědomostí pro úspěšné obchodování. Ve svém viruálním obchodování jsem vyzkoužel množství obchodů a dospěl jsem k závěru, že mi zatím víc vyhovuje obchodování s akciemi, než s komoditami. Dost těžce jsem totiž narazil se zlatem a stříbrem - margin call! :-(
Avšak, aby tady pro vás nebyl tady tento můj příspěvek jen tak zbůhdarma a abyste z jeho čtení měli taky nějaký užitek, doporučím obchodovat s akciemi Google, pravidelně mi v "demo" short pozicích přinesly velice významné zhodnocení!

Děkuji, že jste dočetli až sem, všechny vás zdravím a předem děkuji za odpovědi!
S pozdravem Ivo, alias Mr.Bembery :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mr.Bembery nepište prosím přímé URL webů - není to v tomto foru povoleno.
Navíc společnost na kterou se odkazujete je firma, která se dle reakcí ostatních vyznačuje vysokou neseriozností a velkou pravděpodobností, že v reálu "funguje" vše výrazně jinak než na demu - stačí si vyhledat příspěvky na téma GCI v tomto fóru (firma nedávno změnila web, ale taktika je stále stejná).
P.S. - svěřovat své prostředky offshore brokerům je vždy velmi napováženou.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Náhodou jsem se dnes(cca 4 měsíce po jeho založení) podíval na to to vlákno a jsem velmi zaražen.

Když jsem četl samotný příspěvěk(hlavně ten druhý) od Pavla33 trošku jsem se uculoval protože to co psal mi přišlo dost nafoukané a velmi povrchní a víceméně směšné.Né to co psal, ale jak to napsal.
Pak jsem se ale uculovat přestal, když jsem četl jak se pánové se statutem* * Gold member, které respektuji, protože jejich příspěvky jsou v diskuzích velmi přínosné, hádají mezi sebou jak malé děti.
Myslím že pavel33 ani za tolik vynaložené negativní energie nestál.

Přeji všem hodně úspěchů, nejen v tradeingu.

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mr.Bembery:
není rada ani lákání!!! (někteří zde bývají dost hákliví)
ale:
pokud se Vám jeví zajímavé akcie, možná by právě Vás oslovily warranty - jde o deriváty, pokrývají i většinu kvalitních akciových titulů z USA, ale i celé Evropy, i dalších. Jde o pákový produkt, jehož chod je závislý na chodu podkladu - akcie, třeba. (ale i Vám zmiň zlato, stříbro...tady by asi margin call nehrozil)
Na Google jich je teď na trhu 410warrantů call/put, viz např. největší evrop.derivát.burzu www.euwax.de
úspěšné obchody Vám

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...