Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodování zpráv


Retro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 397
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To svopex:
Dobře se ptáte.
Když použijete STP nebo ECN brokera (což je jinak správná věc), tak budete exekuován podle reálných tržních podmínek!
Reálné tržní podmínky jsou během zpráv dost "nepřátelské". Jednoduše nedostanete plnění tam kde chcete, prakticky dostanete plnění tam, kde většinou nechcete, plnění dostanete kilometr od místa kde byste chtěl! Říká se tomu skluz v plnění neboli slippage.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To svopex:
"konec fungování" se projevuje různě, od toho že doslava najednou je to samej skluz až po to že nejde zadat příkaz.
Zkoušel jsem zjistit proč, ale ten člověk se kterým jsme komunikoval na straně brokera se choval vždy jako "guma".

DD broker sice grantuje plnění příkazu, ale si ale najde jiný způsob jak obchodování zpráv znemožnit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Krakra:

Sorry, ze z tebe tak taham informace :-) Ale usetri me to dost casu.

Ja zkousim obchodovat zpravy s mikrolotama u Admiral Markets, jejich ucet PRO

(je to MT4, ne DD,
www.admiralmarkets.cz/forex/admiral-pro-trading-account
www.admiralmarkets.cz/Forex-ECN).
A jde me to bez problemu. Jako STP ucet se to chova, i podle charakteru, jak se meni spread i za normalni situace atp.
Maji i DD a MT5 ucet. Na tech jsem to ale nezkousel.

Muzes jsem napsat brokery, kteri ti znemoznily obchodovani?

Co treba
Bossa DD i STP,
Colosseum (respektive oni pre-poskytuji IKON FINANCE MT4 STP a Activ trades MT5),
OANDA - DD,
DUKASCOPY?


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Krakra:

1.
Super typ!

2.
Jsou to Kc :-)
Ale ucet navysim tak, abych mohl obchodovat miniloty.
Forex zatim jenom zkousim.
Na mikrolotech papertraduji.

3.
Fulltime - jsem programator, delam z domova a bavi me to (programovani).
Obchodovat muzu kdy chci.
Neuvazuju, ze bych prestal programovat i kdyby me uzivil pouze trading.
Nakonec socani zavedou dan z financnich transakci a muzeme povesit obchodovani na hrebik ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim uzivatele svopex a Krakru.
Jsem prekvapen, ze uzivateli svopex obchodovani zprav u Admiralu s uctem PRO vubec funguje. Kdyz se totiz divam na specifikace toho uctu, pisou tam, ze je to ECN ucet.

Ja jsem osobne koketoval s obchdovanim zprav u Dukascopy (ECN) a dokonce jsem si to programoval vlastni tool v jejich platforme jforex. Nikdy jsem ale nevydelal, jelikoz jsem behem zprav vzdy dostal skluz v plneni. To je u ECN naprosto normalni.

Jak je to tedy s tim admiralem? Podle me to muze fungovat jen s jejich uctem typu Standard.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...