Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - III.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ako to vidite s dolarom z hladiska najblizsich dni ??? Technicky by mal posilnit, ale sudiac podla toho ako vcera dostal na frak bez dat to vyzera na dost velky antidolar sentiment. Myslite, ze az sa Amici vatia na parket, budu sa to snazit trocha zrovnat ?? Trochu som sa zamotal na USD/JPY, nie je to za velke prachy, aj uroky co to prispeju, ale mam ten pocit, ze prave tento par teraz shortuje najvydatnejsie. Nemyslim ale, ze by vcerajsie a dnesne udalosti mali zalozit nejaky dlhodoby protidolarovy vyvoj. Alebo sa mylim?? Americke data uz par krat za posledne tyzdne vyzerali na figu, a vzdy sa z toho vylizali.

Diky

JJ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to herman:
veď práve. Okrem toho japonská ekonomika okrem rastu HDP nevykazuje žiadne viditeľné známky oživenia, ktoré by BoJ dali dôvod nebrániť prílišné posilňovanie jenu. Fakt by som rád počul nejaké rozumné vysvetlenie tohto pohybu. Určite sa nechystám vyliezť z pozície, lebo to nebol intraday trade, ale pomaly ma nahlodávajú pochybnosti...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to marcus

Japonska hra sa hra s takymi roznymi kartami,ze by asi nestacila ani kristalova gula: nadhodnoteny jen, carry trade, moznost zvysovania sadzieb, intervencie BoJ, zavislost hospodarstva od ceny ropy, celkovy hospodarsky vyvoj, vplyv cinskeho juanu,... a to som urcite nevymenoval vsetko.
Bol som v pozicii short,rozhodnuty drzat ju dlhodobo napriek urokom, ale ked som si to takto dal do kopy,tak som z toho mal take divne pocity,ze som ju radsej zatvoril.

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...