Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - III.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

vrtak,
..zrejme pre toto:Attention IBFX clients

In observance of the Thanksgiving Day holiday Interbank FX will be closed for trading on Thursday the 23rd of November from 8:00 AM Eastern Standard Time to 8:00 PM Eastern Standard Time (13:00 GMT to 1:00 GMT).

Please note that during these hours you will not be able to place new trades and or modify existing trades.

As always, Interbank FX thanks you for your business.

Happy holidays!

The Interbank FX Team




Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sencor:
Tu skromnou vlnu jsem myslel v uvozovkach :) Poklidne jsem si procital vlakna a testoval na historickych datech, jen tak se kouknu na grafy a ziram, co to je?!? Navic mi to hezky nabralo pending orders pripravene na pripadny breakout, ale vcera jsem to opravdu necekal ;)
Neocekavany zisk vzdy potesi...

Hezky den preje Tom :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to gogo100:
opce a fx .. to by vydalo na dalsi "vlakno" .... neco si muzes vygooglovat ... vetsina opci expiruje bez uplatneni ... nekdy spot muze oscilovat prave kvuli vyprseni opce v urcitem casovem horizontu .... sleduji opce pouze okrajove jakozto dalsi dokresleni nalady trhu .... o mem pohledu na US interest rate zkusim napsat neco o vikendu ... krocan se jiz pece v troube a pratele na ceste ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vrtak se na minule strance ptal, jak s dolarem . Myslim si, ze svoje udelalo i to ze v minulych dnech nekdo z ECB prohlasil, ze urokove sazby v EU jsou stale nizke a pretrvava dlouhodobejsi riziko inflace. Dalsi vec- USA snizily odhad HDP na pristi na pristi rok z 3,6 na 3,1 procenta. Nevim jestli si ta cisla dobre vybavuji, ale tak nejak to bylo. Kdyz se to takhle spoji.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...