Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - III.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

LiP,
pokud jsi trejd otevrel, kdyz ti tvuj system dal signal, tak je to v poho ... mel jsem spise na mysli, ze pri takovych nahlych a brutalnich pohybech, jako jsme videli existuji rizika, ze se do obchodu prakticky nedostanes za cenu, jakou chces, protoze ti broker zprostredkuje prvni moznou cenu (napr. ja jsem opet pridaval eur/yen short a nastesti pro mne me broker pustil znacne vyse, nez jsem puvodne chtel) - ovsem jednim dechem musim dodat, ze ZALEZI na brokerovi ... + dalsi, ze puvodni pohyb by se mohl byt za podobne ilikvidnich podminek, jako jsou a jednoznacne budou do konce dne kdykoliv a se stejnou rychlosti otocit .... pokud to tvuj system ale zaregistruje a mas signal a dost hbite prsty, proc ne .... good for you!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Navazuju na zkusenost Maca, asi to patri do jineho threadu, ale dneska jsem taky uskutecnil svuj prvni live obchod - po zdejsi analyze na eurojenikovi jsem sel na short - nejak to slo proti me, jeste pred tim velkym pohybem - tak jsem posunul SL :o)) - asi proti pravidlum, ale ono se to otocilo a jelo to dolu - jak jsem byl vynervovany z prvniho obchodu, tak jsem posunul SL na breakeven a pri zisku 12pips zadal prodej - nevim proc se mi prodej neuskutecnil, ale presne v te dobe mi zazvonil v praci dulezity telefon a ten jsem musel vyridit - po telefonu juknu - uz jsem byl venku z pozice, ale koukal jsem vsude na ty protidolarove pohyby - zase opet unesen - porusil veskerou taktiku (nastesti jsem zadal SL) a sel proti hlavnimu proudu - furt jsem cekal na korekci. JJ jsem zatim fakt FX newbie, tak jsem prodelal temer desetinu uctu, protoze jak me vyhodil prvni SL, tak opet zadal dalsi prikaz opet na SELL EURUSD a zase me to pak vykoplo - ikdz tam uz to bylo jenom o par pipu a zustal bych v pozici :o(( tak jsem z toho taky spatny. Ale asi to neni takova drsnota jak Mac.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

do rána jsem pracoval a ted jsem se probudil. a koukám :-)
jak to vidíte ? myslím, že už je po všem, přes 1,31 to půjde hodně těžko a nazpátek se to dnes nijak výrazně neotočí.

skoro to vypadá, že z thanksgiving day se stává jeden z nejdůležitějších fundamentů. někdo tu před časem dával graf jak to při něm vždy prorazí, ale nechtělo se mi tomu věřit. těším se na příští rok :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To MAC Opravdu brutální!!, u mne 30.6.2006 v bleděmodrém taky .Tenkrát byl prudký posun o víc jak 150 pips. Měl jsem od té doby účet vyluxován 7x.(po 250 - 300 $).Teď jedu demo ,ok,.Na live sice při menším účtu si nemohu tolik dovolit čekat "až to pujde kolem" ,vyluxování tolik nebolí peněženku jako hlavu a za další,Bohužel - je to urputné paběrkování. Budu držet tryznu a dám si 2dcl rumu. R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...