Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - III.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky



Zdravím všechny,

právě jsem přišel o celý účet ( 3000,- USD ) ,.. měl jsem dva vstupy short na dol/eur a cable bez SL,
a čekal , že už to musí jít dolů ... ranní útok byl osudný ..! jsem momontálně v depce .. Píšu to proto,
aby si z mého příkladu vzaly všichni nový ponaučení .. není - li velký účet , vždy s S/L ! .. a platí zde
stokrát řečené .. žádná hranice není dost velká, aby to nemohlo jít jěště dál. Přeji všem dobré
okbchody ... je to čerstvé jdu si léčit depku :-) .


Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím,
tka dnes se to tedy"šouplo" a vypadá to na delší trať:

``We're negative on the dollar,'' said Sue Trinh, a currency strategist at RBC Capital Markets in Sydney. ``It will become evident the Fed has finished its tightening cycle and the ECB has more rate rises in the pipeline. The German business survey reinforced that notion.''

The dollar will reach $1.32 to the euro in the first quarter, Trinh said.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

mac
Bože, bože..Základní pravidla o SL už v prvních dílech seriálu o FX...

4. Před každým vstupem na pozici si určete maximální výši ztráty ve formě Stop lossu, kterou jste ochotni při daném obchodu unést. NIKDY, znovu opakuji NIKDY, tuto výši ztráty neměňte posouváním Stop lossu směrem vzhůru (do větší ztráty) během obchodu. Mělo by se stát Vaším zlatým pravidlem č.1, že ihned po otevření pozice automaticky zadáte SL. Může se totiž stát cokoliv - náhlý a neočekávaný obrat trhu, výpadek proudu, „zamrznutí“ PC, kolaps připojení, musíte náhle odejít od monitoru atd.
Za blbost se platí, ale nejde-li o život, jde o......Příště jim to natřeš..:-)

kofis
uvidíme, co na to řekne po poledni N.Y....teď se dalo vydělat i s primitivními EMA...S a R padaly jako hrušky..:-)

SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To SID:
"..teď se dalo vydělat i s primitivními EMA...S a R padaly jako hrušky..:-) "

pokud jsi nemel pripravene nakupni ci prodejni prikazy v ocekavani napr. prorazeni 1.3 eur/$ (opravdu jen priklad), nemyslim ze mas dostatecnou "sanci" do trejdu vstoupi popr. i rychle vypadnout .... uvodni pohyb mohl byt kdykoliv otocen do opacneho smeru se stejnou silou a rychlosti .... anebo jsi se "in" mohl dostat tak okolo 1.3050-60 ... vse IMHO.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Uaaa, takovy brutal pohyb a ja spal! A jeste jsem si dal budika na 8:30 ze zacnu tradovat, ovsem vyjimecne jsem nevstaval! Mnoo, mohl jsem si vylepsit mesicni bilanci ocekavam tak o 200 az 300 pipsu :)
Uz se tesim na dalsi takove pohyby, zase jsem se namotivoval :))
Doporuceni pro vsechny zacinajici obchodniky: drzte se sveho overeneho obchodniho systemu a v dobe kdy mate dat pendings tak nespete! ;)

Hezky den preje Tom :)

PS Jdu tunningovat EAcko...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...