Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - III.


Sid

Doporučené příspěvky

Tady je uplne mrtvo! :-) Prekvapil me dnes librojen, ktery sel na rozdil od dolarojenu sel na long... cim to? Zejmena librou? myslel jsem si, ze to nedokaze jit uplne kontra...
Konecne jsem se od patku svezl dolu na eurolibre a uzavrel na 0,6754 krasnych 15 lotiku :-).
Zustala mi jen ohavna sekyra na librojenu, tak az vyhlasi uroky, vrhnu se tomu propadaku vstric :-). Cekate nekdo na neco v noci?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Data z EU s tím klidem na trhu moc asi nezahýbou, předpoklady jen asi potvrdí nižší inflační tlaky v EU..., dnešek bude spíše o vyčkávání, spekulacích a přípravě na zítřejší data a středeční večerní projev BB...středa a čtvrtek budou už dost volatilní a bohatě vynahradí dnešek..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

O co klidnější jsou trhy dnes dopoledne a to živěji by se mohlo obchodovat odpoledne, včerejší propad dolaru před
ISM byla čistá spekulace a reakce na nepodloženou zprávu o údajně nízkém (pod 50) ISM. Dalo by se tedy počítat
s nějakou korekci a zvlášt když nezaměstnanost v eurozoně se poprvé od r. 2003 zvýšila.
U Eura na 1,2760 - prodejní objednávky centr. bank a na 1,2715-20 prodejní stopky. Bez záruky. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...