Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - III.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

lisakus a radovan65 :-)),
odpovim si sam... mel jsem limitku na 221,41,coz mi bylo malo na 10 lotu :-))), tak jsem klikal jako zbesily a jeste pred otevirackou mi to vzalo uzaviraci prikaz a ten byl 3 sekundy po oteviracce realizovan na hodnote 221,61 ... takze zacinam novy tyden a novy mesic s prvnim uzavrenym obchodem +$3,723.76 :-)!

SIDe,
nespi! Soutez zacala! .-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan65

no entry na obě strany a je mi šuma fuk jestli nahoru nebo, každopádně varinta jedním směrem je vynikajicí, pokud bude následovat otočka tak taky dobrý a pokud po otočce přijde další otočka tak jsem prodělal. Každopádně riziko je je 1/3 takže pro mě více jak přijatelné, matematická výhoda je na mé straně. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovan65

no možná mi to vymete entry i SL, ale v žádném případě mi to nevymete celý účet a to je pro mě důležité protože v obchodním plánu mám uvedeno mimo jiné že mě toto bude živit v následujících letech a pomůže mi to stát se finančně nezávislým. A věř tomu že každou nemovitost kterou kdy budu vlastnit si nechám pojistit. Ne kvůli tomu že se bojím, ale kvůli tomu abych co nejlépe ochránil to co si nahrabu. Ono vždy nějaké to zemětřesení s teroristou čekají za růžkem, a ani ty nevíš kde. Proč bych měl pracně bohatnout kvůli tomu abych se vystavoval riziku že jednoho krásného dne o vše přijdu. Bohatnout se dá i se SL a hlavně se přitom vyspím :). Tvoje metoda není špatná, ale jednoho dne si určitě řekneš že tvůj účet je už moc velký na to aby jsi ho vystavil riziku že by jsi o něj mohl jen tak přijít. Tak buď peníze vemeš a investuješ je jinam, nebo změníš strategii. Samozřejmě mluvím o situaci kdy je ti mentální SL k ničemu. Mimochodem jak je průměrně veliký tvůj mentální SL??

určitě budu entrovat usd/jpy i librojen .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus,
urcite je tvoje metoda dobra pro tebe a ta moje dobra pro me... a ta pepova pro Pepu .-)
Pojistit si dum nebo si dat SL neni to same... kdyz mas dum, tak v nem nerozdelavas ohen a kdyz mas ucet, tak obchodujes... pravda, se SL bezpecneji, k tomu bych ale prirovnal delat ohen na parketach a nebo v krbu a ne SL ano ci ne... ale to je jen vec primeru...

Muj SL je takovy, abych nepadl drakovi znamemu margin cal... obcas byva ale ta san rychlejsi :-), tedy v dobach nizsiho uctu. Jinak jsem nezmeknul, abych uzavrel ztratovy obchod... Znovu zduraznuji, ze to nepovazuji za hrdinstvi, ale za svoji nevyzralost sklopit hlavu a prijmout pokorne malou ztratu... zatim mi ale prijde, ze by vetsina mych SL byla zbytecna, nebot... ale tuhle pisen jiz vsichni ode me znate... "jednou to slo kolem" :-).

Napr. v patek jsem mel na tech 28 lotech minus 20.000 .... dost hruza! :-( a musel jsem vydelat 20k, abych byl na nule... joooo, """KDYBYCH""" to umel lepe, nakoupil jsem tam, kde jsem mel tech -20k a jel nahoru a bylo by 20k... jsem ale jelito, tak ma profit o 20k mensi... no vsak se to jednou naucim! :-)

Ted to prezenu... daval bys SL, kdybys mel ucet napr. 100.000 a obchodoval tak se 3 loty? Podle me je to blbost, to by prezilo i treti svetovou.... he?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Byl jsem na librojenu a dolarojenu na short a mohu rici jen chrocht! .-) uzavrel jsem rucne myslim na nejnizsim miste, jak to jen tenchnicky slo... spis z hruzy, ze se to otoci, to nazvu skalpovanim :-) Mam uz uklizeno a v kasicce par desitek stovek uvizlo...

Takze dnes se take vyspim :), coz je... lisakusi... temer vyjimecne :-) v tom mas recht...

A jak vy, bojovnici?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...