Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - III.


Sid

Doporučené příspěvky

takze moj pribeh: otvorenie uctu po necelych dvoch tyzdnoch demo tradingu o velkosti 380 USD, prvy mesiac bez straty, zisk 1200 USD, potom mensi pokles, zas vystup na uroven 1000 USD, potom 150 USD v minuse (230 USD) a teraz pomaly stupam po minilotoch, viacmenej to beriem ako live demotrading. Moj cas pride neskor, po skole.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Saba,
super :-) Cte se to jako dokument o Mnichovske dohode..., kdy se vsichni spikli o tobe, bez tebe :-)

Zaklad problemu vidim v tom, kolik pro tebe bylo tenkrat tech 12.000 USD... jestli sis mesic utrhoval od ust a nebo na to nekolik let setril. To neni otazka na tebe, ale obecna recnicka...
Ted, nedejboze, aby to vypadalo, ze se vytahuju... byl jsem pripraveny o vse prijit, proste rizikovy kapital jako drobne v kapse na houpacks... prohoupu, prostrilim, dam do loterie a bud mi bude blbe z cukrove vaty a nebo vytsrilim strelnici :-).
Precetl jsem snad vsechno co se dalo precist v cestine a ve slonenstine (ja vim, z pohledu znalych emerickeho jazyka je to malinko...) a vsude, kde byly preklady emerickych uspesnych traderu, byly kladeny vysoke naroky na psychiku... tu jsem mel a mam myslim ve vztahu k obchodovani OK. A teke jsem vedel, ze tohle bude ma silna zbran... a zatim je :-) Samozrejme se sebevzdelavam a kazdy druhy den se naucim ci dozvim neco noveho...

Nemusim chodit do prace (mam firmu a v ni zamestnance) treba tyden a mohu ponocovat, kdyz je potreba... bavi me to, tak hodiny a hodiny nedelam nic jineho...
Urcite rano nezainvestuju a vecer se nepodivam na vylimitkovane pozice...
Libilo se mi skalpovani a je ze me, mnohdy nedobrovolne, pozicni obchodnik :-)

Libi se mi SIDovo obchodovani. Myslim si, ze jede denne s par par a s par loty a vecer uzavre... proste vi kde a kdy a kolik... to ja jsem zatim na kedlubnach :-), ale obcas mu to nandam! .-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To radovan65:
Nebylo to, že bych pak jedl kořínky, natož předtím. Problém byl v tom, že jsem to bral tak vážně z důvodu toho, že jsem chtěl být full time trader a najednou jsem viděl, že nic neumím a myslel jsem si, že je to všechno chiméra. Myslel jsem, že jsem vpodstatě jen nějaký druh gamblera a že to celé je jen jeden jediný veliký lak. Neměl jsem si o tom s kým promluvit, protože nikdo ani nevěděl o čem mluvím. Vypadalo to, že místo abych dělal "pořádné věci", propadl jsem nějakému bludu.Ta osamělost je síla. Neznal jsem žádného Finančníka, natož někoho, kdo mohl evidentně prokázat, že je živen Forexem. Naštěstí jsem dokázal vedle toho vydělat pár mio, takže mi byl můj "koníček" jaksi trpěn. Tichý blázen...
Takže i na demu jsem to prožíval tak, že opětovný přechod na ostro pak nebyl žádný rozdíl. V určitém období jsem to vnímal tak, že každý nezdar mne vzdaluje od mého cíle, peníze nepeníze.
Saba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all, Saba: velmi zajímavý příbě. Ze zvědavosti jsem se mrknul na situaci kterou popisuješ a poku jsem dobře četl tak by to vypadalo následovně. Silný support pro USD, několikrát neproražený. Mmj velmi podobná situace je dnes na EUR USD :). Asi bych neobchodoval jinak. během čtení tvého příspěvku jsem si nemohl nevšimnout poměrně dobré ekonomické analýzy JPY.

2360

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DarkMan Napsal:
-------------------------------------------------------
> kofis:
> nevim jak fxstreet ale na www.xe.com jsou vzdy
> aktulni kurzy. To co popisujes nenastalo :)
>
> Mira

Na librojenu je na xe.com jizni pohyb cca 20 pipsu a na EUR/USD cca 10 na sever... to je prd! :-)
Otevriacka dokaze srovnat i 100 pipsovy rozdil a jeste s nim uskocit do protiproudu...

M.F,
proc zrovna ja??? :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...