Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Poděkování


Doporučené příspěvky

Ahoj ,

Tohle s poděkováním moc nesouvisí , ale je to spíš reakce na příspěvek pana 23DRAK



Nejsem z místa tvého bydliště , ale docela jsem se našel v tvém příspěvku otom že ti ani rodina ani kamarádi nerozumí . Já už mám tohle za sebou ,a ponaučení - už o komoditách nikomu neříkám vůbec nic protože si stejně každý nezasvěcený člověk poklepe na čelo a utrousí něco jako blázen nebo hlupák . Já už si dnes myslím své a ponechávám těm nevěřícím Tomášům jejich názor a neberu jim ho neboť na něj mají stejný nárok, jako já mám nárok na ten svůj vůči komoditám .A říkám si že pokud se mi podaří v komoditách uspět , a já pevně věřím že pokud budu poctivě studovat tak se mi to podaří . Potom to budou právě oni kdo se začas chytnou za hlavu , ne já . Takže vydrž a poctivě na sobě pracuj a nechej ty co tě mají za blázna , ať se smějí .Věř sám v sebe a taky tomu , že ty se možná jednou budeš smát ještě víc než oni .

Hezký večer REN

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 84
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Dobry vecer,
rad bych podporil nazor Rendy. Osobne si myslim, ze se tento problem netyka pouze komodit, avsak take mnoha dalsich obchodnich aktivit, ktere v CR nejsou tolik zabehle jako treba v zamori. Jinak receno, nereste co rikaji ostatni a reste to, co Vas bavi a co Vas zivi. Verte mi, ze pri ceste na vrchol uspechu se Vam budou mnozi posmivat a az vrcholu dosahnete, tak Vas ti sami zacnou pomlouvat. Nikdy se jim nezavdecite, jen pozdeji budete litovat, ze jste to vubec resil. Drzte se sve cesty, to je ta jedina spravna cesta. Budte diplomat a mnoho veci si nechte jen pro sebe.

S pozdravem

J.S.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

tato diskuse mě upřímně zaujala. Nedávno zde v nějaké souvislosti utržil přispěvovatel "brumíšek" něco na téma "otevřená mysl a srdce". Doménou velké většiny lidí je bohužel mít mysl uzavřenou a ochuzovat se tak v životě o milióny příležitostí. Je to zřejmě tak trochu "národní sport" - raději vše co neznáme, neumíme a neovládáme začneme ihned odsuzovat a hledat v tom nějaký podvod, než abychom si upřímně začali danou věcí zabývat a položili si otázku jak by nás daná věc mohla případně obohatit. Jsem rád, že je na tomto serveru mnoho čtenářů s otevřenou myslí a věřím, že s otevřenou myslí každý dříve či později svého cíle dosáhne. Na lidi kolem sebe neberte přílišný ohled - jejich uzavřená mysl je k jejich škodě, těště se z toho, že vy osobně nejste jako většina, která vždy bude jen tam kde je již nyní a velmi nepravděpodobně se někdy pohne v životě dále. Už jenom fakt, že jste se začali informacemi na tomto serveru zabývat a studovat je svědčí o tom, že nejste jako ostatní - nejste jako většina.
Zdravím,
Tomáš
FINANCNIK.CZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
jsem přesvědčen, že pokud budete pracovat tak jak píšete, pak se pozitivní výsledek MUSÍ dostavit!! Nenechte se odradit nevědomostí svého okolí. Vaše okolí nemá informace, které máte Vy a proto jen těžko může posoudit činnost, kterou se zabýváte. Já sám vždy přemýšlím, s kým právě mluvím, abych mu správně, jednoduše a jednou větou vysvětlil, čím se zabývám. Tím si velmi usnadňuji situaci ve svém okolí.

S pozdravem,

JS

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Příjemný den,
mé veliké díky všem, kteří se dělí o své mnohdy těžce získané informace s námi začínající obchodníky na komoditním trhu... Jsem si plně vědom toho, že za to, to co je zde zcela zdarma, se jinde tvrdě platí... Mé zvláštní poděkování patří vydavatelům těchto stránek za veškerou pomoc,energii a čas, kterou nám, prostřednictvým tohoto serveru poskytují... Ještě jednou mé veliké díky.... Vlasťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Veřejně chci tady poděkovat Tomášovi a Petrovi za kurz, který připravili.
Myslím, že to byl velký přínos pro většinu zúčastněných. Spoustu věcí člověk už zná, ale spoustu důležitých drobností také doplní a může si konečně udělat ucelený pohled na celé obchodování. Navíc já osobně jsem měl i informace, které nebyly úplně správné a na tomto kurzu jsem to velmi rychle zjistil. Jinak by mi trvalo hodně dlouho, než bych nějakým samostudiem a praxí došel ke stejným závěrům.
Pro mě osobně byl také velkým přínosem představený jednoduchý kompletní systém. Beru to samozřejmě jen jako velmi dobrý návod, ale to je právě ono.
Takže ještě jednou díky !

Bohdan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bolijo,

diky, diky, diky :-) Jsme skutecne velmi radi, ze se vcerejsi Uvodni kurz do obchodovani e-mini nesl v prijemne a pratelske atmosfere a ze mnozi z vas odchazeli s novou inspiraci a energii do dalsiho obchodovani.
Vsem vcerejsim absolventum kurzu prejeme mnoho, mnoho zdaru a dejte obcas vedet, jak si vedete! :-)

Tomas a Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj ,

Nejen Bolija , ale také já bych chtěl mnohokrát poděkovat za včerejší kurz . Já osobně jsem velice spokojený . Večer jsem ještě přemýšlel nad RSI divergencí a skutečně jsem byl po včerejším výkladu schopen je v trhu najít , bez vašeho přednesu bych s tímto měl ještě hodně dlouho potíže .Také oceňuji že jsem konečně poznal osobně Tomáše a Petra a také spoustu fajn lidí . Pánové ještě jednou gratuluji a pokud bude ještě v budoucnu nějaký kurz který by navazoval na ten včerejší úvodní , rád se přihlásím .

Přeji hezký večer REN.
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Připojuji se k Bolijovi a Rendovi abych vyjádřil poděkování za uspořádání kurzu v obcodování E-mini Tomášovi a Petrovi.
Vubec nelitji času ani ujetých 600 km,poznal jsem pár prima lidí a to se mi nestává každý den.V průběhu kurzu jsem cítil v každé větě,že nám přednášející opravdu chtějí své zkušenosti předat.Našel jsem si několik rad,které se mi v praxi určitě hodí .Domnívám se,že by podobný kurz měl absolvovat každý,kdo zamýšlí obchodovat komodity.Ještě jenou děkuji a těším se na příště. josef

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...