Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Poděkování


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 84
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Dobry den Petre a Tomasi,
lonske vanoce jsem o komoditach nevedel vubec nic, o akciich jen to, ze jim vubec nerozumim:-) Letosni vanoce obchoduji intradenne i pozicne komodity a stejne tak pozicne akcie. Dekuji Vam za vse, co jste pro me udelali!!! Dekuji Vam za krasny vanocni darek, ktery jsem od Vas dostal!! Rad bych Vam nadelil pod stromecek prinejmensim tolik, co jste nadelili Vy me, bohuzel jeste hodne dlouho nebudu schopen dostat meho prani, jestli vubec nekdy budu??:-)) Preji Vam krasne a klidne vanocni svatky a preji Vam velmi bohateho jeziska.

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomáší a Petře,

jste fakt velcí borci, vřelé děkování za Vaši práci a energii, kterou do nás vkládáte. Díky serveru jsem poznal i spoustu nových kvalitních lidí. Diskuze a energie stejně smýšlejících lidí nás všechny posouvá obrovskými kroky vpřed. Bez vaši pomoci by nás to stálo mnohokrát více času a peněz, pokud by jsme se vůbec někdy rozhodli do tohoto businessu pustit. Díky informacím ze serveru se vše stává snadnější pro pochopení. Velmi si vážím možnosti tímto způsobem komunikovat. Často mě přepadá "absťák", když se alespoň 1x denně na stránky Finančníka nepodívám. Přeji všem mnoho obchodních úspěchů a vytrvalosti.

Krásné vánoce a hodně zdraví
Mecini

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Konečně malý a příjemný dárek od Petra a Tomáše nalezený ve schránce, mě rozhýbal k tomu, abych začal též aktivně využívat tuto diskusi.
Takže strážče rezerv a odhalovači schopností moc za něj díky, ale hlavně díky za to, co tady pro všechny děláte. Přeji Vám dvoum, ale i všem ostatním ať už již úspěšným či zatím váhajícím nebo neúspěšným traderům hezké vánoce, pohodu po celý nadcházející rok a úspěšné obchody.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petře, Tomáši
díky moc za originální přání a díky moc (minimálně tisíckrát) za všechno, co jste pro nás všechny udělali !!!!!
Pomohli jste mnoha lidem otevřít jiné obzory a změnit životy. Nikdy nezapomenu na to, že jste mi pomohli objevit
jiné netušené možnosti.
Nejsem sice věřící, ale nenapadá mě nic jiného, než "Bůh Vás provázej".
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petře a Tomáši,
těžko se hledají slova, jak poděkovat, aby to nevyznělo hlavně v tomto období Vánoc formálně.
Už jsem si skoro myslel, že mě v životě téměř nic nového nečeká. Stabilní zaměstnání a plat, doma klídek.
Naštěstí je zde Finančník a všechno je jinak. Nový business, skvělí přátelé, nová setkání a fantastická perspektina....
Děkuji.Greenhorn.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pánové,

taktéž vám chci poděkovat za jedinečné přání, za to, že jste mi ukázali cestu, kterou jsem dlouho hledal, za vaši obětavost a trpělivost při předávání vašich cenných zkušeností.
Přeji vám krásné Vánoce a pohodové obchodování v novém roce 2006.

S pozdravem
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pridávam sa k všetkým ostatným poďakovaniam Tomášovi a Petrovi za skvelú prácu, ktorú odviedli a stále odvádzajú, a ktorou pomáhajú ľudom v realizácii ich snov. Ďakujem. Pomohli ste mi nájsť to, čo som hľadal s manželkou niekoľko rokov - víziu lepšej budúcnosti a realizáciu svojich snov. Osobitne by som chcel poďakovať Sidovi za jeho skvelý kútik o Forexe, ako aj skvelej partii traderov venujúcej sa Forexu - verím, že nie je ďaleko čas, keď budem mať príležitosť spoznať Vás osobne a poďakovať Vám z očí do očí. Ešte raz - ďakujem a úspešný nový rok 2006.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

ahoj Tomasi a Petre,

dneska (ono uz je po pulnoci takze vcera) jsem udelal svuj prvni ID obchod (teda rovnou 2) :D
Nebyt tohoto serveru, Vas dvou a dalsich aktivnich lidi(traderu) co prispivaji, tak je naprosto jasny ze bych byl nekde uplne jinde.(Mozna bych vejral na index PX-50 v bedne) Diky vam jsem dnes vstoupil do vod do kterych jsem podvedome i vedome vzdy vstopit chtel a diky Vam to bylo pro me snazsi nez si dovedete predstavit.

1) Dekuju za tento web
nejen zato, co vsechno se na nem nachazi, ale taky forma kterou nam to tu "servirujete"
2) Dekuju za vase kurzy
naprosto skvela "akcelerace vedomosti"
3) Dekuji za setkavani traderu TASOCS - za moznost setkavat se s lidmi stejne zapalenymi pro vec

Zkratka dobre dekuji za vsechno co tady delate. Musim se priznat ze jsem diky Vam nasmeroval veskere moje aktivity do tradingu a za to jsem vdecny.

TRADING FOREVER

Diky
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Zdravim Tomasi a Petre, Financnika jsem objevil nekdy v lete a od te doby nepremyslim o nicem jinem nez o tradingu. Rad bych se nekdy stal full-time traderem a verim, ze diky vam se mi to jednou podari. Opravdu dekuji, ze jste mi otevreli oci. Dale bych chtel podekovat vsem, kteri zde aktivne prispivaji na forum. Nyni, po mem prvnim prispevku, se k vam snad pripojim ;) . Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Petre a Tomasi,

take ja vam musim touto cestou podekovat. Financnik jsem objevil nahodou a je to uz hodne dlouho. Kdysi jsem internet pouzival malo. Odrazovala me neprehlednost vetsiny stranek. Take hodne to, ze drtiva vetsina informaci je vzdy na ruznych strankach jenom "nakousnuta" a kdyz se chcete neceho dobrat, musite zaplatit. Proto me mile prekvapilo, ze tady na strankach jsou vsechny informace zdarma. Dlouhou dobu jsem zkousel sem tam jeste jine stranky, ale po case jsem to uplne vypustil. Zjistil jsem, ze je to zbytecne. Vzdy kdyz potrebuju tak vim, ze tady najdu odpoved. At uz ve clancich nebo v diskusich. Zatim funguji spise jako pasivni ctenar a do diskusi se moc nezapojuji. Je to skoda a vim, ze bych mel. Bohuzel stejne jako spousta jinych se v tech vsech indikatorech, systemech a vubec v tom kvantu informaci tak nejak placam a nechtel bych nekomu radit neco o cem nejsem presvedceny, ze je spravne. V budoucnu se budu snazit vice zapojovat do diskusi. Ted v dubnu mam zaplaceny (teda doufam :)) kurz e mini, tak se moc tesim, ze me to trochu nakopne.
Uprimne tedy dekuji tvurcum a vubec vsem, kteri se podileji na fantasticke atmosfere tady na Financniku. Ziskal jsem nejen znalosti ohledne tradingu, ale take celkove lepsi pohled na zivot vubec.

Dekuji a s pozdravem
Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim, tradingu sa venujem len nejaky druhy tyzden, vcera som si precital vsetky casti Psychologia obchodovania.
To co si pisal Tomas, hlavne co sa tyka myslenia vacsiny, medii a proste celeho systemu ako funguje spolocnost, skolstvo, osveta a podobne, davam ti 100% pravdu. Presne take zmyslanie a nazory mam aj ja a som velmi rad, ze prave ''moj ucitel'' ma rovnake zmyslanie a mozem sa s nim stotoznit. Dodalo mi to opat silu, ze moje nazory su spravne, kedze rovnako uvazuju aj uspesni ludia ako ty a mnohi dalsi. V podstate mam mozno velku devizu, ze uvazujem ako uspesni ludia :-) na jednom zabavnom serveri mam v profile tri veticky:

1. Od roboty aj kone kapu
2. Kazdy maly binzis, lepsi ako velka robota
3. Kto vela pracuje, nema cas zarabat peniaze

a v podsate ty si mi vsetky tieto moje nazory podvrtil v tvojich skutocne perfektnych clankoch.

Takze ti zelam, nech ti to vsetko dlho vydrzi.

A tak isto dakujem, ze existuje masa, vacsina alebo ako ich ja oznacujem, staco ci ovecky, ktore idu tam, kam im niekto povie, ze maju ist. Vdaka nim, moze byt mensina skutocne stastna v zivote :-))) heh trosku egoisticke mozno ale tak isto, ako vdaka stratovym obchodnikom moze byt ta mensina ziskova :-)
Dufam, ze podobnych clankov bude viac.
Este jedna myslienka sa mi tam pacila a to, ze si napisal aby skusenejsi a uspesni traderi pomahali zaciatocnikom (ako som ja), lebo moze prist k situacii, ked ziak predbehne ucitela a bude na oplatku pomahat jemu, resp. pomoze dalsim zacinajucim stat sa uspesnimi.

Takze vsetkym vela melonov na ucte a stastny zivot.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...