Kurzy: základní navigace


Živé kurzy obchodování na burze

    

Preferujete možnost přímé interakce se zkušeným traderem a ostatními účastníky kurzu? Pak jste na správné adrese. Finančník.cz tradičně pořádá prezenční kurzy obchodování, na kterých je předáváno know-how v té nejaktuálnější podobě přizpůsobené přítomným účastníkům. Žádný dotaz nezůstane nezodpovězený.

Kurzy jsou pořádány v Praze. Součástí kurzu jsou vždy plnobarevně vytištěná skripta obsahující všechny informace, které jsou v průběhu kurzu průběžně prezentované pomocí projekce. Samozřejmostí je drobné občerstvení.

Bohužel není v našich silách pořádat kurzy příliš často, proto bývají obsazené velmi rychle po vyhlášení. V případě, že je kurz obsazen nebo není vyhlášen, doporučujeme zadat email do boxu na spodu stránky s nabídkou konkrétního kurzu. Při vyhlášení nového termínu kurzu obdržíte zcela nezávazné automatické avízo několik dnů před veřejným vyhlášením kurzu a budete mít dost času se na kurz přihlásit.

Aktuální termíny živých kurzů obchodování na burze:

V tuto chvíli jsou všechny kurzy obchodování na burze poskytovány v on-line podobě.

Proč kurzy obchodování na burze FINANCNIK.CZ:

  • profesionální přístup zkušených obchodníků
  • mnoho setříděných, ověřených a osobně prověřených informací a postupů, jejichž zjišťování by vás stálo neporovnatelně více peněz i času
  • výhradní zaměření na oblast burza, komodity, akcie a opce
  • absolventi kurzu dosahují výrazné pokroky ve svém vlastním tradingu
  • následná podpora v diskusním fóru www.financnik.cz
  • více jak 90% absolventů našich kurzů odešlo se zcela naplněnými očekáváními a kurz v dotazníku spokojenosti ohodnotilo jako výborný

Co říkají o živých kurzech jejich absolventi?

Nejaktuálnějších 5 referencí:

všechny reference

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.