Kurzy: základní navigace


FIMS 2: Pokročilá aplikace Intermarket patternů a analýzy nabídky/poptávky v akciových indexech

Financnik.cz » kurzy obchodování na burze

Zaměřujete se na intradenní obchodování akciových indexů? Obchodujete obchodní systém FIMS (Finančník InterMarket System)? Posuňte se o další výrazný kus dopředu. V tomto kurzu Petr naváže na orientaci v trhu popsanou v rámci FIMS 1 a ukáže vám, jak obchodovat flexibilněji a přesto stále velmi systematicky.

V ceně tohoto termínu kurzu je zahrnuta také bonusová, tří týdenní Petrova podpora v rámci uzavřeného diskuzního fóra. V ní najdete:

  • Petrovy odpovědi na Vaše otázky týkající se FIMS.
  • Každodenní komentář FIMS obchodů dne.
  • Lekce a cvičení pro obchodování cenové struktury a nabídky/poptávky dle FIMS
  • a pochopitelně spoustu interakce a názorných ukázek.
Podpora bude probíhat v uzavřeném fóru od 30.9.2014 do 21.10.2014.

Pokud platí, že každý realizovaný obchod posune tradera o drobný krůček vpřed, pak i Petrovo obsáhlé množství obchodů za poslední roky přineslo i v jeho případě další vývoj vpřed, s novými podněty, nápady a především vylepšeními. V tomto kurzu vám Petr vše nové představí tak, abyste mohli pokročit na další úroveň spolu s ním.

V kurzu se naučíte obchodovat nové patterny vycházející z výrazné změny nabídky/poptávky, se kterými dnes Petr pracuje ve svém intradenním tradingu. Patterny se dají velmi dobře kombinovat s taktikami prezentovanými ve FIMS 1 a současně na nich budou postaveny zcela atypické trendové vstupy využívající kombinaci změny volatility a Intermarket analýzu. Patterny bude Petr vyučovat výhradně na tomto kurzu.

Pokročte o další krok dále a staňte se mistry systému FIMS!

Kurz vám mimo jiné přinese:

  • Nový, vysoce mechanický prvek popisující výraznou změnu nabídky/poptávky skrz Price Action a volatilitu. Taktiku je možné využít jak pro orientaci v intradenní struktuře trhů (s libovolným intradenním systémem), tak pro časování konkrétních vstupů a výstupů především trendových obchodů.
  • Nejnovější nuance, které Petr sám v rámci systému FIMS za poslední rok vylepšil.
  • Velký důraz na praxi a ryze praktické ukázky.
  • Řadu tipů pro obchodování FIMS pro průběžné a stabilní příjmy.
  • Mnoho příkladů pro správné pochopení přímo z Petrovy praxe.

Vše opět srozumitelně prezentováno tak, abyste mohli informace okamžitě zapojit do svého obchodování a začít obchodovat stejně jako Petr.

Tento kurz je souhrnem doposud toho nejlepšího a nejpokročilejšího, k čemu se Petr postupem let v rámci Price Action a Intermarket analýzy dopracoval. Jedná se o zcela vyladěné, vypilované know-how, vycházející z čisté zkušenosti živého obchodování.

Obsah kurzu

Kurz se nebude zabývat základy obchodního systému FIMS, a proto je určen pouze absolventům Kurzu pokročilého daytradingu s pomocí Price Action, intermarket a volume analýzy (FIMS) (v on-line, nebo prezenční formě). Od všech účastníků kurzu se tak bude očekávat základní znalost práce s volume profily, Intermarket analýzou a IMA patterny. Výuka bude na tyto základy navazovat a těšit se můžete na celkem šest lekcí s mnoha informacemi a bloky ryze praktického procvičování:

Lekce 1: Základní podoba FIMS v aktuálních podmínkách trhů
S pomocí aktuálních grafů si procvičíme základní taktiky obchodování FIMS na akciových indexech. Popíšeme si současnou strukturu trhů, zakreslíme si společně základní S/R zóny vycházející z vyšších timeframů. Projedeme si několik posledních IMD patternů, které Petr okomentuje s využitím svých aktuálních nuancí.

Lekce 2: Využití patternů změny nabídky/poptávky v orderflow a intradenních cenových grafech
V druhé lekci se zaměříme na intradenní grafy a ukážeme si taktiku, jak skrz patterny změny nabídky a poptávky identifikovat nejzajímavější oblasti vstupů pro trendové vstupy. Současně Petr popíše svůj pattern pro sledování intradenní volatility, který vás naučí vstupovat pouze v době, kdy trhy nabízí s ohledem na své pohyby rozumné příležitosti.

Lekce 3: Silná synergie – spojení patternů volatility a Intermarket analýzy
Na konkrétních příkladech si ukážeme spojení vyhodnocení aktuální volatility s Intermarket analýzou. Zejména při trendových vstupech představuje popisovaná taktika základ Petrova pohledu na trhy.

Lekce 4: Další taktiky časování protitrendových vstupů s využitím Price Action a orderflow
Znalosti patternů změny nabídky/poptávky můžeme využít i k pokročilejším protitrendovým vstupům. V kapitole navážeme na výuku z kurzu FIMS 1 a ukážeme si, jak z Price Action na nízkém timeframu poznat prostředí vhodné pro otevírání obchodů.

Lekce 5: Skryté IM divergence
V této lekci si rozvineme FIMS o zcela novou obchodní situaci. Naučíte se, jak obchodovat jeden z nových Petrových velmi silných patternů – skryté IM divergence, které Petr obchoduje do trendu.

Lekce 6: Řízen pozice a výstupy s využitím volatility profit targetu
Také v tomto kurzu se budeme věnovat money managementu a výstupům. Výstup s využitím volatilního profit targetu si vysvětlíme především u nově vyučovaných vstupů pomocí skrytých IM divergencí. Ukážeme si konkrétní taktiky money managementu vedoucí k co nejkonzistentnějšímu vydělávání peněz v intradenních trzích. Tedy oblasti, ve které chybuje drtivá většina neúspěšných obchodníků.

Praxe 1: Příprava hlavních S/R zón pro odpolední obchodování
Odpoledne se budeme věnovat aktuálním trhům a bude-li příležitost zobchodujeme některý z probíraných patternů. Začneme přípravou před obchodováním, popíšeme si aktuální strukturu trhu a připravíme si hypotézy, kde a jak budeme obchodovat.

Praxe 2: Obchodování skrytých IM divergencí
Po otevření trhů a ukončení celého výkladu budeme sledovat trhy a vyhledávat konkrétní vstupy na základě všech patternů FIMS, především pak nově vyučovaných skrytých IM divergencí. Zvládněte s Petrem praxi na maximum!

Důležité upozornění

Pozor! Tento kurz je určený pouze a jen pro absolventy Kurzu pokročilého daytradingu s pomocí Price Action, intermarket a volume analýzy (FIMS) (v on-line, nebo prezenční formě). Pro neabsolventy kurzu není bohužel tento kurz přístupný. Důvod k tomuto našemu kroku je jednoduchý – v několika kapitolách přímo, či nepřímo navazujeme na látku z kurzu "FIMS 1", proto absolvování a znalosti z "FIMS 1" jsou naprostým předpokladem pro absolvování tohoto pokročilejšího kurzu.

Kdo na kurzu přednáší

Kurz přednáší Petr Podhajský, jehož obchodní styl zahrnuje posledních několik let již jen čistě práci s cenovým grafem a Intermarket analýzou.

Pro kolik účastníků se kurz pořádá

Minimální počet účastníků je 30 (kurz je většinou pořádán ve větším sále pro cca 100 účastníků).

Jaký je časový harmonogram kurzu?

Kurz začíná již v 9:30 a končí v cca 17:30. Od cca 13:00 do 14:00 bude vyhlášena polední pauza na individuální oběd.

Co říkají o kurzu jeho absolventi?

Nejaktuálnější 3 reference:

Zobrazit další reference - celkem 116

Aktuální termíny a objednávka účasti

Není vyhlášen žádný termín akce. Chcete-li dostat avízo o dalším termínu akce, vložte svoji adresu do níže uvedeného formuláře.Chcete dostat okamžité e-mailové avízo v případě, že bude vyhlášen další termín této akce?
Není nic snažšího - stačí vložit Váš e-mail do níže uvedeného políčka. E-mail nebude použit k žádným dalším účelům - z avíza se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím na link uvedený v každém mailu. Avízo vám bude zasláno okamžitě, jakmile bude akce vyhlášena na webu.

Pošlete mi avízo o dalším konání této akce na email:


Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.