Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Triple Screen System II


Libic

Doporučené příspěvky

Prilohou prikladam graf Eurodollaru [March 07]. Na grafu je downtrend, ktery nasledne prejde do uptrendu. Sipkou jsou zaznaceny vstupy do pozice. Jedna se o ukazku, vstupy jsem realizoval dle popsanych signalu. Za uvedene obdobi system generoval 8 vstupu, 5 profitovych, 3 ztratove. Profit po odecteni ztrat cini +593 USD [eurodollar ma male korekce, corn dosahuje lepsich vysledku, cca 2,5x lepsich]. Preji vsem mnoho uspechu!! Libic

2854

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 222
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

TO Swen:
jeste male doplneni: system, ktery jsem uvedl je v nejzakladnejsi podobe. Pokud si jej nejak dopracujete, upravite, to uz necham na Vasich znalostech. S oscilatorem treba pracujete jinak nez ja, nebo mate jine zkusenosti nez ja. Me slo o to ukazat, ze lze najit nejzakladnejsi prvky a na nich stavet system. Zrovna trendlines na oscilatorech moc nepouzivam a treba tento prvek tento princip vylepsi. Moje zkusenost s timto principem je takova, ze beru signal, dokud se neotoci trend.

Preji mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeste jedno male upresneni:

Uvedeny princip je v podstate mechanicke obchodovani signalu. Cim vice je system mechanicky, tim mene vydela. Dokonce mohou byt trhy, kde prodela. To je riziko mechanickeho systemu. Cim vice chceme vydelat, tim vice diskrecnosti musime vlozit. Ale pozor: vseho moc skodi.

Napr. vstupy: musime sledovat gapy a musime sledovat co se stane, kdyz mame signal a nasledujici den je v trhu inside bar nebo reversni bar.

Napr. vystupy: trailovat SL? Kdyz SL na B/E? Mit vice profit targetu? Sledovat s jakou silou trh bezi nasim smerem?

Cteni signalu: je signal presne dle predstav?

Cteni indikatoru: jak se chova RSI? Signal nemam, ale dostal jsem divergenci s trendem. Je to take signal?

Cteni trhu: jaky typ trhu obchoduji? Trendujici nebo trh, ktery je v range? Dela male ci velke korekce? Je extremne volatilni nebo extremne liny?

Nerikam, ze je nutne hledat odpovedi na vsechny otazky. Spis jen davam tema, nad kterymi se zamyslet, kdyz budu chtit system zlepsit. Opet plati, ze v jednoduchosti je sila. Cim jednodussi princip bude, tim vetsi sance, ze dodrzime pravidla.

Preji mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pacifique Napsal:
-------------------------------------------------------
> Stanley,
>
> Ak sledujete TF 25,5,1 pozrite si ema 20 na 25
> min a ema 100 na 5 min. a ema 20 na 1min. s ema
> 5 na 5min.
> Dostanete "podobne" zobrazenia dalej treba
> doplniť ešte indikátor pre rozdelenie nerovnováhy
> obchodníkov a ADX.
> Je to moje osobne nastavenie a rešenie ako je
> možné sledovať viac komodit čo pred používaní 3 TF
> bolo obtiažné.
>
> Marian
>
>presne to ma napadlo pre forex kde su pekne trendy a nie je cas prehadzovat TF , Elder ray by vedel zariadit vstupy do pozicii a ADX len potvrdzovat dlhoby trend ....zatial sa mi to zrodilo len tak v hlave po asi mesiaci poctiveho denneho citania elderovych knih a super vlakien o forexe ...no uvidime ...zataial zhanam elder ray do VT


Link to comment
Sdílet pomocí služby

pacifique Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pavel,
>
> pravdaze scanning . Doporucujem pozriet sa na Webe
> a vybrat si SW co Vam bude vyhovovat.
> Ja pouzivam lnvestor R\T.
>
> Marian
>

Ahoj
ak som to spravne pochopil tak ten sw sa prenajima za 39 a 29 USD na EOD A Intrady data ??? (na mesiac.) na moje pomery trosku vela

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pozdravujem p.Libica
rad by som sa opytal ci vyuzivate aktivne Elder ray indikator ....myslim ze ste tu niekedy davno pisal ze mal by byt základom TSS . Ak ano ake mate praktické skusenosti ??. Podla toho co som si precital v v Elderovych knihach sa mi na prvy pohlad velmi paci a rad by som ho chcel zacat testovat aj na pozicnom aj na intraday. V TNT nie je ....- pokial ste ho pouzivali v TNT tak ste si ho pocitali ????. Niekde ste tiez pisali ze Barchat ho ma ale asi som zle pozeral....?? Nevadi ....poprosim o radu pokial viete o niejkayh platformach v ktorych je zahrnuty date mi vediet
dik
Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pacifique

...ano docital som sa vela chvali o tychto dvoch indikatoroch len zatial som sa k nim nedostal ....na Forexe (VT) som len zatial par tyzdnov ...sledujem ho a vyhodnocujem statisticky najmä po dôležitych datach ....ale toho aligatora a fraktaly mam tu niekde na papiery poznacene ze na nich nesmiem zabudnut a pride na nich rada v blizkej buducnosti......zatial sa mi TSS v celku paci a po precitani (konecne az do konca Trading for living) myslim ze Elder ray by mohol byt velky pomocnik .... prosim Ta pouzivas ho pri Forexe ??
dik
Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Kuku969:
Elder Ray nepouzivam. Elder jej uvadi jako slozku TSS, problem je s dostupnosti indikatoru. V TNT neni. Drive jsem Elder Ray testoval na barchartu, kde byl v nabidce indikatoru. Dival jsem se a Elder Ray stale v teto nabidce je. Nekde ve 2/3 nabidky. Z meho pohledu se jedna o zajimavy indikator, vadi me, ze jej nemam v TNT...

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...