Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Triple Screen System II


Libic

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 222
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim vsechny:
vkladam link na website venujici se swing tradingu stocks. Informace obsazene na teto website povazuji za perfektni [vse uvedene je free, pricemz jini traderi za tyto informace uctuji nemale penize]. Vse navazuje na A.Eldera, Pristine a Larryho Swinga. Je potreba prostudovat kazdy koutek webu a pote zacit testovat. Spojte tyto informace s materialem, ktery jsem uvedl vyse [kurz od Tonyho Oze] a mate hotovy [a skutecne velmi dobry] obchodni system na trading stocks. Obchodujte stocks pomoci options [nakupujte calls a puts] a na konci tohoto roku muzete zacit tradovat for living.

Link:
www.swing-trade-stocks.com/

Preji vsem mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem,

V souvislosti článkem Komodity a kontinuální "pospojované" kontrakty (1) mě napadá jedna důležitá otázka, na kterou si nedokážu najít jistou odpověď. Jedná se o používání grafů v TNT u trhů obchodovaných jak na pitu tak i elektronicky: Open Outcry x Combined x Electronic.
Např. CORN má při použití daily combined chart zkreslené (menší) gapy. Má také ovšem z důvodu již dnes převažujícího elektronického obchodování výrazně nižší VOLUME (započítané pouze obchody z pitu). Vzhledem k tomu, že plánuji v budoucnu obchodovat elektronicky v řádných obchodních hodinách, je pro mě hodnota volume pouze z pitu hodně zkreslující. U weekly a monthly combined charts již elektronické obchodování významně nezkresluje gapy a rozsahy úseček. Je tedy můj následující postup při sledování grafů stejného kontraktního měsíce dané komodity (např. CORN) u trhů obchodovaných zároveň na pitu i elektronicky správný?
- daily chart sleduji v podobě open outcry
- weekly a monthly charts sleduji v podobě combined

Předem díky za odpověď.
Martin



Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Libic:

Zdravím Vás a opět musím říci: díky, díky, díky za další skvělé odkazy na studijní materiál, které jste sem vložil. Eldera jsem již dočetl a tohle je skvělé pokračování. Výborný materiál pro tříbení smyslu pro trading. Zjišťuju, že pokud se člověk naučí a pak ví co a proč dělá, lze se v trhu úspěšně pohybovat i s těmi nejjednoduššími metodami.

Ještě jednou díky a ať se Vám daří.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To AxemanX:
rado se stalo!

Nevim, kolik jste toho jiz prostudoval na zminenych websites. Na webu swing trading stocks.com je sekce e-books, kde Vam doporucuji knihu A Practical Guide To Swing Trading. Vyborne navazuje na strategii Eldera a Craiga [majitel swing trading stocks.com]. Pokud se chcete i nadale vzdelavat, projdete si forum Craiga, kde muzete vkladat dotazy k obchodum a strategii. V posledni rade se muzete otevrit website Larryho Swinga [vydal A Practical Guide To Swing Trading], ktera se 100% venuje swing tradingu. Zkuste predevsim forum na website Larryho Swinga [www.larryswing.com].

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás Libici,
zatím pročítám Craigovu stránku a získávám nový pohled na mnoho věcí, ať už jsou to moving averages, S/R, nebo třeba candles. U těch už jsem se před tím smířil s tím klasickým memorováním patternů, ale tenhle článek mě přivedl k úplně jiné interpretaci candlí. Jeho TAZ je taky velmi zajímavý, nové chápání klouzavých průměrů v chartu. V podstatě se dá říci, že uzavírám to klasické novické kolečko: mnoho indikátorů - méně indikátorů - jeden indikátor - price action...:o))

Díky

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To AxemanX:
V zacatku je skutecne tezke vybrat si nejakou cestu a po teto ceste jit. Ja jsem take zkousel vse mozne i nemozne :)

Co se tyka Persona, je to dobre cteni. Mozna by mohlo zpusobit trosku zmatek do zacatku [bude-li spojovano s TSS nebo uvedenym systemem Craiga, coz je take TSS].

Osobne bych doporucil je jeden pattern, a to je tri denni pullback do TAZ zony, viz ukazka od Tonyho Oze. Tento pattern obchoduje take Craig a take jej doporucuje pro vsechny zacinajici tradery. Druhy pattern, ktery bych doporucil je T-30 po tridennim pullbacku a posledni pattern, ktery bych doporucil je Swing trap, pricemz druhy [vstupni] swing musi byt tridenni pullback.

Preji mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Libic.Děkuji Vám za příspěvky které zde prezentujete.Jsem člověk který obchoduje akcie podle TA.Navštívil jsem několik diskusí,ale až nyní jsem se odhodlal zavítat sem.Myslím,že z pohledu TA mají tyto stránky asi nejvyšší úroveň.Teď snad budu mít více času a proto bych se rád zapojil do této diskuse.Celé toto téma jsem zde několikrát přelouskal a od Vás je zde několik velmi zajímavých a poučných článků.Nastolil jste zde několik témat které i mě velice zajímají a v budoucnu bych zde rád s Vámi a ostatními vedl smysluplnou polemiku.S pozdravem MERKUR1.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...