Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GENESIS-PROGRAMOVANIE STRATEGII


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den všem diskutujícím. Prosím o radu. Mám staženu trial verzi Genesis, vše tak nějak v pořádku, stáhnul jsem si ER2, a aplikoval WCCI, ale dole na grafu není zobrazen čas, zobrazuje se tam jen po přejíždění myši, u křížového ukazatele, ale jinak to tam zobrazeno není, v edit chart se mi to nějak nedaří najít. Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mne to funguje. Ak nemas zapnuty timer tak sa da zapnut tak ze kliknes vedla nejakeho text ukazovatela vo WCCI okne(mys by sa ti mala zmenit na "pacicku" a malo by sa ti otvorit okno s nastavenim co vsetko chces mat zobrazene. Mal by tam byt timer a jeho nastavenia.Okrem toho este sidewinder a ine ukazovatele.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

[ital]pokud se snazim stahnout data k futures které jsou dál než 2005 tak mě to napíše chybovou hlášku "Error: Progress: Server timed out".[/ital]

Mám stejný problém - program to zkusí přes HTTP, pak přes FTP, ale nic. Zkoušel jsem to mnohokrát (dnes i minulý týden) a pořád se to chová stejně. Přitom data pro celý rok 2006 šla stáhnout relativně dobře.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Už jsem to opravil, problém byl v ovladačích k wifi kartě, "vygoogloval" jsem si to a stáhnul nové ovladače. Je ale pravda, že nyní je to stahování nějaké pomalé, zkouší to přez HTTP a FTP, mě to jede jen přez FTP, přitom HTTP je samozřejmě povolené, tak nevím, ještě mrknu někam na stránky podpory, jestli nedělali nějaké úpravy a jestli je k tomu třeba povolit nějaký speciální port... nevím

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rád bych se zeptal Dělám v Genesis papírové obchody a zadávám si tam i objednávky, když chci ale v tom samém trhu dělat beck test tak se mi tam zobrazují i ty objednávky a graf je samozřejmně zmenšený a nejdou s něho vyčíst data. Jde tento graf něják zvětšit, nebo zrušit zobrazování objednávek. Díky za odpověď Medonos

3585

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...