Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GENESIS-PROGRAMOVANIE STRATEGII


Doporučené příspěvky

Dobry den.Chcel by som vyskusat Genesis Navigator.Pri prvom spusteni ale vyzaduje customer ID a heslo.skusal som sa zaregistrovat ale vyzera to ako keby ani ta registracia nefungovala.Objavi sa chybove hlasenie ze "Data sevrice ID does not match our current records".Znamena to ze uz viac nie je podporovana demo verzia pre Financnik.cz?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny tradery

Mám 2 dotazy ohledně programování v genesis. Procital jsem si i diskuzi na www genesis, ale nic kloudneho jsem nenasel.

Situace 1: Vstupuji do longu na open bar. Stop loss mam nastaveny na 5 ticku pod open. Kdyz cena vyroste o 5 ticku nad open, chtel bych posunout stop loss o 5 ticku nahoru, cili na open. Pokud cena dale poroste o 5 ticku, chci posunout take SL o 5 ticku. To vse se deje na jednom baru !! Da se tahle podminka nejak v genesis naprogramovat ?

Situace 2: Da se v genesis naprogramot revers z longu do shortu na jednom baru a ne na next baru ?

Diky za pripadne odpovedi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny tradery

Mám 2 dotazy ohledně programování v genesis. Procital jsem si i diskuzi na www genesis, ale nic kloudneho jsem nenasel.

Situace 1: Vstupuji do longu na open bar. Stop loss mam nastaveny na 5 ticku pod open. Kdyz cena vyroste o 5 ticku nad open, chtel bych posunout stop loss o 5 ticku nahoru, cili na open. Pokud cena dale poroste o 5 ticku, chci posunout take SL o 5 ticku. To vse se deje na jednom baru !! Da se tahle podminka nejak v genesis naprogramovat ?

Situace 2: Da se v genesis naprogramot revers z longu do shortu na jednom baru a ne na next baru ?

Diky za pripadne odpovedi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

začla jsem backtestovat mou strategii a chtěla bych se na něco zeptat. backtestuju ER2 a obchodovat začínám v denní době když už je dobré volume. ale přijde mi divné že volume nad 500 je od 15hod do 22hod. to mi přijde jako českého času, to se to nějak přepočítává na náš čas? myslela jsem že u grafu bude originální americký - (a nebo je to někde v nastavení)?

díky předem za odpovědi :o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, tak konečně asi na potřetí mi to nenahlásilo eror a stáhla jsem si data půl roku zpět. ale pro jejich spuštění musim teda zmáčknout Replay history a vadí mi že to ty data přehrává samo a nemůžu se v grafu pohybovat šipkama???

ještě mám jeden dotaz: asi nerozumín označení grafů. myslela jsem že ve skutečnosti jsou přece jednotlivé obchodované měsíce jako ER2 June 2007 a další které mají své FND LND. ale v programu mi to nabídne vždy jen ER2-067 či jiné číslo. co to znamená?

a poslední dotaz teď jsem si stáhla data od ledna do června 2007 ale když si budu chtít stáhnout ty starší tak mi mám na vybranou jen od kdy ale do kdy je tam peně dáno. přece nebudu znova stahovat co už mám.

prosím plosím o napovědu :o)

díky - začátečník

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím.

Snažím se teď vyřešit následující věc a nějak se mi nedaří.
Mám např. 10min TF a potřeboval bych vstoupit do pozice na close předchozího dne. Když dám close.1 tak mi to veme close o bar dříve, tedy před 10 minutama. Jak zjistit close předchozího dne na jiném TF než denním? Jde se programově nějak mezi TF přepínat?

Předem moooc děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 bachmann
připadá mi, že tam nemáte výstupní pravidla (long exits a short exits - tzn. např. SL, PT, konec dne apod.)

Teď se na to dívám znovu a samozřejmě to máte správně, long ukončuje short a opačně. Tak to nevím, kde může být problém, nejsem u svého počítaře, jinak bych se podíval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 bachmann
Velikost účtu jsem nezadával. Bude to nějaká drobnost. Mám už jen vyexpirované demo a tam toho moc nezjstím. Buď je problém
1. v datech, špatně nastaveném TF, atd...
2. v těch 2 podmínkách long/short

Zkusil bych nechat jen long, přidat SL a PT (už je to naprogramované) a vyzkoušet, jestli to funguje. Jestli ano, je
problém v bodě 2., jinak v bodě 1. :)

Nebo to zkuste celé ještě jednou podle videa znovu a třeba se to podaří. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Milosak

IF Crosses Above (MovingAvg (Close , 15) , MovingAvg (Close , 18))

IF Crosses Below (MovingAvg (Close , 15) , MovingAvg (Close , 18))

jsou to dvě podmínky vykopírované z "edit rule"
nikde jsem nenašel výpis celého kodu
při zmáčknutí Test entry mi hlásí, že nemám zadanévýstupní podmínky, to bych chápal, ale v ukázkovém videu to taky nazadávají a chápal jsem to tak, že uzavřením Long se otevře Short a naopak

tak nevím, čas (expirace) plyne a nedaří se a nedaří :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...